Kyrgios ارائه می دهد به رها کردن مواد غذایی به مردم گرسنه در طول مستند

بحث برانگیز ستاره تنیس Nick Kyrgios ارائه کرده است برای ارائه مواد غذایی به مردم پیدا کردن خود گرسنه در طول coronavirus مستند آخرین خیریه تلاش پس از رهبری ورزشی کمک های مالی برای کمک به استرالیا bushfire بحران است.

کانبرا-بر اساس Kyrgios, infamously صریح و شناخته شده برای خود را آتشین در دادگاه antics گفت که او شخصا رها کردن مواد غذایی در درب خانه پس از COVID-19 محدودیت تعطیل کل صنایع را وادار به تعداد زیادی از مردم از سراسر استرالیا.

“لطفا همین حالا به خواب رفتن با معده خالی” Kyrgios جهان تعداد 40 ارسال شده on Instagram اواخر دوشنبه.

“آیا نمی شود ترس یا خجالت به من ارسال یک پیام خصوصی. من خواهد بود بیش از شاد برای به اشتراک گذاشتن هر آنچه که من باید.

“حتی فقط برای یک جعبه رشته فرنگی یک قرص نان یا شیر. من را رها کردن آن را در آستان خود را بدون سوال پرسید!” او گفت: در یک پست که در حال حاضر جذب بیش از 90,000 را دوست دارد.

مردم در صف برای پرداخت های رفاهی در سراسر کشور تشبیه شده اند به صحنه از رکود بزرگ به عنوان غیر ضروری کسب و کار و سفر ممنوع حاوی ویروس است.

در ماه ژانویه Kyrgios رهبری bushfire امداد کمپین که مطرح شده میلیون ها دلار.

24-year-old کمک Aus$200 (US$125) برای هر آس او ضربه خود را در سراسر خانه تنیس تابستان که زد و تا پایان اولین گرند اسلم سال تنیس آزاد استرالیا.

بازیکنان و استرالیا باز برگزارکنندگان نیز کمک به تسکین این آتش سوزی مرگبار بود اما Kyrgios که دیده می شود به عنوان رانندگی ورزشی اعانه به دست آوردن او احترام جدید.

Kyrgios اشاره به بحران برای تغییر چشم انداز خود را در زندگی در پی از دست 16-هفته به حالت تعلیق ممنوعیت در سپتامبر سال 2019 برای یک سری از طغیان.

“من حدس می زنم این فقط یک دیدگاه چیزی نیست ؟” او گفت:. “چرا من واقعا دیوانه شدن در تنیس با همه چیز در رفتن؟” پس از آن در سال آینده دو گرند اسلم شده اند تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس با باز فرانسوی به تعویق افتاد و ویمبلدون را لغو و برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است.

وجود خواهد داشت هیچ تنیس حرفه ای در هر نقطه در جهان حداقل تا جولای 13 بعد از قضیه ITF, ATP و WTA به حالت تعلیق در تمام مسابقات با کروناویروس باعث تقریبا کامل shutdown جهانی تقویم ورزشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر