توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: ژانویه 30 سال 2020 7:33:33 pm

kunal kamra, Kunal kamra arnab goswami, kunal kamra video, Kunakl kamra arnab goswami video, indigo ban kunal kamra, kunal kamra flights ban Kunal Kamra در محل اقامت خود در Dadar. (اکسپرس عکس Janak Rathod)

دو روز پس از Kunal Kamra بود به حالت تعلیق توسط نیلی و سه نفر دیگر از شرکت های هواپیمایی برای heckling اخبار تلویزیون لنگر Arnab Goswami کاپیتان که سرنشین این پرواز با صدور بیانیه ای روز پنج شنبه گفت: stand-up طنز رفتار نمی شد متمرد است.

در نامه ای به نیلی مدیریت, به گزارش خبرگزاری PTI, کاپیتان پرسید که چرا هواپیمایی نیست مشورت او قبل از ممنوعیت کمدین. او همچنین گفت که او با حقارت به یاد بگیرند که تصمیم گرفته شد صرفا بر اساس رسانه های اجتماعی پست.

توضیح طبیعت Kamra را جرم کاپیتان گفت: “در حالی که ایستاده طنز رفتار شد ناخوشایند نبود مقدماتی سطح 1 سرکش مسافر.”

همین حالا از توضیح داده شده | Kunal Kamra محروم از پرواز: در اینجا این است که چگونه هند پرواز را در لیست آثار

“خلبانان می تواند گواهی دادن به حوادث است که مشابه و یا بدتر در طبیعت است که تلقی نمی سرکش” او اضافه شده است.

وقتی پرسیده شد که در مورد کاپیتان بیانیه نیلی گفت: “ما دریافت کرده اند مربوط به اظهارات و داخلی کمیته آغاز تحقیقات در مورد این حادثه است.”

در روز سه شنبه Kamra ارسال شده یک ویدیو را در خود رسانه های اجتماعی در رسیدگی به جایی که او شنیده تمسخر Goswami در نیلی پرواز. Kamra در بیانیه ای گفت: “مودبانه پرسید:” Goswami به گفتگو اما بعد تحویل “یک مونولوگ در مورد آنچه که من احساس خود را در مورد روزنامه نگاری”. Kamra همچنین گفت که او به نام Goswami خود را “قهرمان” Rohith Vemulaیک Dalit دانشجو از دانشگاه حیدرآباد که اقدام به خودکشی کرده بود با استناد به رفتار تبعیض آمیز توسط مقامات. Goswami تصمیم به پاسخ به Kamra.

Kamra ادعا کرد که او به صندلی خود بازگشت بلافاصله پس از مهماندار درخواست او و باعث اختلال. او معلق توسط نیلی از پرواز به مدت شش ماه. هوایی هند, SpiceJet, GoAir به دنبال کت و شلوار و پس از مشاوره با اتحادیه وزیر حمل و نقل هوایی عمران Hardeep سینگ پوری. تماس Kamra رفتار “توهین آمیز پوری گفت: دولت توصیه های هواپیمایی برای اعمال محدودیت بر او.

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de