Kunal Kamra می فرستد حقوقی به نیلی خواستار لغو ممنوعیت, Rs 25 لاخ امداد

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 1, 2020 2:44:52 pm

kunal kamra, kunal kamra airline ban, arnab goswami kunal kamra video, arnab goswami kunal kamra indigo جدا از نیلی هواپیمایی مانند هوایی هند, SpiceJet و GoAir نیز قرار داده Kunal Kamra در لیست پرواز ممنوع.

کمدین Kunal Kamra شنبه با ارسال یک اخطار قانونی به نیلی هواپیمایی خواستار عذرخواهی بی قید و شرط و لغو شش ماه ممنوعیت علیه او گزارش خبرگزاری PTI. او همچنین خواستار lakh 25 تومان از بودجه حامل باعث روانی “درد و عذاب”. نیلی قرار داده بود ممنوعیت Kamra از پرواز با شرکت هواپیمایی تا شش ماه بعد از یک ویدیو نشان دادن او heckling روزنامه نگار و مجری تلویزیون Arnab Goswami پردازنده پرواز خود را در اوایل این هفته.

در اطلاعیه ارسال شده به شرکت هواپیمایی Kamra مشاور خواسته های هواپیمایی به “پرداخت غرامت نسبت به موکل من در مجموع از Rs 25 lakhs در حساب ذهنی درد و عذاب رنج می برد توسط مشتری من به عنوان به خوبی به عنوان ضرر و زیان وارده به حساب لغو خود را برنامه ریزی شده را نشان می دهد و برنامه های در هند و همچنین aborad لذت می برد در حساب از تصویب یک کاملا غیر قانونی خودسرانه و بالا دست روش است که در برابر extant DGCA ماشین (مقررات)”.

جدا از نیلی هواپیمایی مانند هوایی هند, SpiceJet و GoAir نیز او را در لیست پرواز ممنوع.

روز پنجشنبه خلبان مسئول نیلی هواپیما که در آن Kamra و Goswami در سفر بودند نوشته شده بود به شرکت هواپیمایی ابراز اعتراض به ممنوعیت Kamra. قرار دادن یک علامت سوال در فرایند که توسط نیلی منع کمدین خلبان-در-فرمان منتقل به هواپیمایی که او را “حقارت به یاد بگیرند که من شرکت هواپیمایی اقدام در این مورد صرفا بر اساس رسانه های اجتماعی, پست, با مشاوره وجه با خلبان-در-فرمان”.

در e-mail خلبان-در-فرمان توصیف این حادثه در جزئیات و اشاره می کند که در حالی که Kamra رفتار بود “غیر قابل قبول و شفاهی سوء استفاده” او با پیروی خدمه دستورالعمل — و جرم “نمی توان طبقه بندی شده” و حتی در سطح 1 دسته.

📢 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر