KSRTC تصادف اتوبوس: حداقل 17 کشته به عنوان برخورد اتوبوس با کامیون در Coimbatore

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | بنگلور چنای | به روز شده: فوریه 20, 2020 8:57:44 am

Kerala bus accident, Coimbatore bus accident, 17 people kille din kerala bus accident, KSRTC bus, Bengaluru to Ernakulam bus, Indian express که در راه خود را به Ernakulam از بنگالور. (ANI)

حداقل 17 نفر کشته و چندین نفر دیگر مجروح در تصادف مهم در تامیل نادو را Coimbatore در اوایل صبح روز پنجشنبه پس از دولت کرالا شرکت حمل و نقل جاده (KSRTC) اتوبوس در برخورد با یک کانتینر کامیون. که در راه خود را به Ernakulam از بنگلور و حادثه صورت گرفت در اوینشی شهر Tirupur منطقه.

تایید این حادثه کرالا وزیر حمل و نقل AK Saseendran زبان به سی ان ان اخبار 18 گفت: “48 مسافران در هیئت مدیره. بسیاری از آنها از کرالا رفتن به Ernakulam, پلککد, Trissur. عملیات امداد و نجات در جریان است.” بدن به خود گرفته اند و در Tirupur بیمارستان دولتی.

خواندن این داستان در مالایالام تامیل

در کارناتاکا SRTC PRO تایید به indianexpress.com که هر دو راننده و هادی در میان کشته شدگان در این حادثه. “اطلاعات اولیه از کرالا SRTC مردم می گوید که هر دو راننده و هادی فوت کرده اند. اسکانیا از چند محور اتوبوس چپ Shanthi نگر ایستگاه اتوبوس در ساعت 8.15 دیروز.”

کرالا وزیر Pinarayi Vijayan دستور این منطقه جمع آوری پلککد به ارائه مراقبت های اضطراری پزشکی به قربانیان این حادثه است. روش های برای شناسایی متوفی در حال پیشرفت هستند.

“همه ممکن است اقدامات امداد گرفته خواهد شد در همکاری با دولت تامیل نادو و منطقه جمع آوری Tirupur,” آنی به نقل از CMO عنوان کرد و گفت.

جزئیات بیشتر در حال انتظار.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>