کره ای, باشگاه فوتبال می شود جریمه برای پر کردن ورزشگاه سکس با عروسک – گزارش

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

FC سئول سیلی خورده است با جریمه 100 میلیون برنده ($81.500 viapark اقامت،) توسط K-لیگ پس از این باشگاه استفاده جنسی عروسک برای پر کردن غرفه در طول یک مسابقه به تازگی. مسابقات فوتبال در کره جنوبی آغاز شد و پشت درب بسته به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس. این باشگاه بنا به گزارش ها استفاده می شود جنس عروسک را پر کنید تا در کنار برخی پوشیدن, باشگاه, رنگ, در حالی که دیگران برگزاری بنر یا پلاکارد در روز یکشنبه برخورد در برابر گوانگجو.

در مجموع وجود دارد 30 عروسک در نمایش با 28 بودن زنان و تنها دو مرد مانکن. “کمیته انضباطی تصمیم به گرفتن سنگین انضباطی با توجه به graveness از این حادثه ناشی از واقعی عروسک’ است که تا حد زیادی توهین و آزار زنان و خانواده طرفداران و برای جلوگیری از حوادث مشابه رفتن به جلو” K-League در بیانیه ای گفت:, گزارش, goal.com.

FC سئول ساخته شده بود “یک اشتباه جدی” با از بین بردن عروسک های قبل از بازی شروع به آن اضافه شده است.

این باشگاه در حال حاضر به عذر خواهی کرد برای مخلوط کردن تماس آن را یک “اشتباه غیر قابل توجیه” در حالی که تلاش برای ارائه به وضوح به عنوان به چگونه آن رخ داده است.

“ما می خواهم برای عذرخواهی به طرفداران. ما عمیقا متاسفم در مورد این مانکن ها که نشسته بودند در طول تاریخ 17 مه سال 2020 مسابقه” یک بیانیه در FC سئول Instagram رسیدگی به جزئیات هر Fox Sports.

“اما ما می خواهم برای روشن است که در حالی که این مانکن ساخته شده است به نگاه و احساس واقعی انسان آنها را برای استفاده جنسی — تایید شده توسط تولید کننده.

“ما آنها را به حال عرضه شده توسط شرکت… ادعا کرد که آنها لباس مانکن. ما دو-سه گانه-بررسی شود که آنها را برای استفاده جنسی” بیانیه اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>