Kop شادی: طرفداران لیورپول سیل Anfield, 1st عنوان در 30 سال

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

خورشید تنها مجموعه ای بیش از آنفیلد و در 30 سال صبر کنید به قهرمانان انگلستان دوباره — در هنگام آتش بازی شروع به منفجر شدن به گرگ و میش.

یک سیگنال رفت و در سراسر Merseyside. خشکسالی شد و در نهایت بیش از برای لیورپول.

در ابتدا وجود دارد فقط یک دوجین هواداران که مشاهده در تلفن های همراه و گوش دادن به رادیوهای خارج از این مقدس ورزشگاه. آنها به زودی احاطه شده توسط دریای هزاران نفر snaking از ورود به Kop گذشته آلبرت میخانه به Hillsborough, یادبود.

و در نهایت تاریکی فرا گرفته لیورپول در خانه در این اواسط تابستان شب قرمز مه از دود شروع به نور آسمان.

تکان دادن مشعل و پرچم لیورپول وفادار در بر داشت یک راه برای به اشتراک گذاری این لحظه با هم در روز پنج شنبه حتی در یک بیماری همه گیر. آن را سخت به ماندن از هم جدا هنگامی که سه دهه ماموریت انجام شده حتی اگر مهمترین دستاورد لحظه آمد بدون بازیکنان لیورپول که در این زمینه است.

تیم ملی تا به حال به تماشای در تلویزیون درست مثل طرفداران به عنوان مکان دوم منچستر سیتی را از دست داد 2-1 در چلسی و چپ لیورپول 23 امتیاز در مقابل. با هفت بازی برای رفتن به لیورپول نمی تواند گرفتار شود.

“این سعادت است” 61 ساله و فن فرانسیس مورفی گفت: به عنوان طرفداران clambered بر روی اصلی ایستاده پشت سر او. “من آنها را پشتیبانی می کند تمام زندگی من و به 30 سال بدون برد لیگ واقعا لطمه می زند. اما ما و لیورپول خواهد عقب بماند.”

Jürgen Klopp آلمان مدیر که ترمیم ذهنیت برنده به لیورپول با نام تجاری خود را از “هوی متال” فوتبال در حال حاضر منجر به باشگاه ششمین باشگاه اروپا عنوان سال گذشته است.

“اگر من سعی کردم به شروع به صحبت کردن در مورد آن را دوباره شروع خواهد شد دوباره گریه می کنند واقعا خوب” زیدان گفت. “من به طور کامل غرق شده است. من نمی دانم که آن را ترکیبی از همه چیز است. من رها هستم خوشحال هستم و افتخار می کنم.”

این دو بار در هفته COVID-19 تست اجازه داده است که در لیگ برتر به سر هفته گذشته پس از 100 روز تعلیق فعال زیدان برای پیوستن به تیم ملی خود و کارکنان برای مشاهده بازی از استمفورد بریج.

“ما فکر کردیم که شاید نه اجباری” زیدان گفت. “من می دانم که ماندن در خانه و تماشای آن را به تنهایی و حسرت آن را برای بقیه عمر خود را. بنابراین ما در اینجا با هم. آن است که ما حباب است.”

لیورپول شد انگلستان اولین و آخرین قهرمان: با مسجل ترین بازی به فراغت و توسط آخرین تقویم تاریخ.

این عنوان تا به حال به سختی در شک پس از ماه دسامبر است. یک سیال حمله به سبک بازی به دست آورده 28 برد و دو تساوی در 31 بازی با یک دست در واتفورد.

“جهان را تماشا شدید تعیین این باشگاه را در این زمینه برای هر مسابقه گفت:” جان هنری لیورپول آمریکایی صاحب “آماده سازی عزم و استعداد از کسانی که با هم قرار داده شاید بزرگترین لیگ عملکرد تا کنون در هر کشور تاریخ است.”

این باشگاه بود 25 نقطه روشن زمانی که لیگ بود ناگهان متوقف توسط coronavirus در ماه مارس است.

“باطل” شد مخوف اصطلاح در نیمی از لیورپول در میان ترس و رطوبت می تواند به طور کامل لغو شود. زمانی که لیورپول بازگشت و روز یکشنبه 0-0 قرعه کشی در اورتون با تاخیر مهمترین دستاورد لحظه. این تیم کشف آن scintillating حمله به فرم آن را به عنوان جاروب کنار کریستال پالاس 4-0 روز چهارشنبه در داخل خالی آنفیلد.

طرفداران نمی تواند رفتن به میخانه که بسته شده اند پس از مارس.

“ما در حال رفتن به شکایت و ایجاد سر و صدا” سعید 21 ساله مدافع ترنت الکساندر-Arnold, طرفداران مادام العمر. “این چیزی است که ما همیشه از رویای.”

اما پلیس اتخاذ یک رویکرد آرام اجازه می دهد تا فوران احساسات خارج از آنفیلد. هزاران نفر در خیابان ها پس از نیمه شب آواز باشگاه سرودهای قدیمی و جدید — از “you’ll Never Walk Alone” به “Allez, Allez, Allez.”

“شما می خواهید به میان آن گفت:” 23 ساله یکی از حامیان لیبی استیونس که نیست زنده زمانی که لیورپول آخرین برنده لیگ.

در سال 1990 ردیف بالا بود و هنوز به نام اولین بخش و لیورپول برگزار انگلیسی رکورد با 18 عنوان. اما از زمان آغاز لیگ برتر در سال 1992 تبدیل چشم انداز از زبان انگلیسی بازی.

لیورپول پژمرده و منچستر یونایتد برنده 13 لیگ برتر عنوان در 21 فصل است. ایالات مدیر الکس فرگوسن موفق شد در ماموریت خود را از ضربه زدن به لیورپول “را ی لوتی” با کمک Mancunians تبدیل به 20 بار به زبان انگلیسی در لیگ و یکی از ثروتمندترین تیم در جهان است.

وجود دارد یکی از ایالات فن در آنفیلد جشن — جان Restall بود که همراه لیورپول-حمایت از شریک زندگی کریستین بانک

“این خوب است او را پیچ در پیچ مرا تمام وقت,” او گفت: “و حالا نوبت من است.”

هنری آزمایش بازگرداندن 1990-عنوان برنده manager کنی دالگلیش کوتاه بود: هشتم-پایان محل در سال 2012 با باشگاه پایین ترین سطح خود در 18 سال است.

برندان راجرز به پایان رسید و دو امتیاز خجالتی قهرمان منچستر سیتی در سال 2014 — پس از کاپیتان استیون جرارد تضعیف در این زمینه و به دور یک هدف مهم دست دادن به چلسی.

تیمهای وارد شده در اکتبر 2015 و لیورپول به پایان رسید و هشتم دوباره آن فصل.

رکود در فرم دیدم راجرز اخراج در سال 2015 که در طلیعه ورود Klopp. پول از فروش Philippe Coutinho دو سال پیش برای ساختن یک سرگرم کننده تیم به رهبری توسط Mo صلاح و روبرتو Firmino, تقویت دفاعی با اضافات از دروازه بان Alisson و مرکز بازگشت ویرژیل van Dijk برای آن رکورد جهانی هزینه انتقال.

لیورپول به پایان رسید و فقط یک نقطه در پشت برنده منچستر سیتی در فصل گذشته. وجود دارد بدون توقف تیمهای تیم در این زمان.

“ما تا به حال با شکوه فصل سال گذشته اما ما در آمد دوم و به همین ترتیب این خصوص لذت بخش برای ما” لیورپول رئیس تام ورنر گفت: آسوشیتد پرس پس از تماشای بازی در کیپ کاد در ماساچوست است. “ما از ما به اشتراک گذاری شادی خود را با بازی و تیم ما. آنها واقعا بازی بی نقص و همه سال. دیروز بازی بود یک مثال دیگر چگونه با استعداد این تیم است. و من فقط مبارک برای همه ما هواداران لیورپول در سراسر جهان است.”

اما هر گونه افکار از پیروزی باید صبر کنید تا همه گیر مقررات کاسته بیشتر است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>