کلکته اولین coronavirus حامل و مادرش ارشد کارمند منتقل شد…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بنگال اول شناسایی حامل مرگبار coronavirus و اعضای خانواده خود را در اطراف نقل مکان کرد کلکته برای بیش از 48 ساعت و بدون هر گونه محدودیت مقامات آگاه از جزئیات این پرونده گفت: در روز چهارشنبه.

18 سال, جوانان, مادر Arunima ده ارشد بوروکرات در دولت خانه بخش. او رفت و به دفتر او در Nabanna دولت دبیرخانه در مارس 16, یک روز پس از پسر او وارد از لندن است. او صرف چند ساعت در Nabanna حتی به عنوان وزیر Mamata بانرجی در نظر گرفتن اقدامات اضطراری برای عموم مردم و صدور هشدارهای.

برخی از مقامات گفت: ده با حضور در یک جلسه که در آن مقامات ارشد حاضر بودند. اتاق او در دولت دبیرخانه قفل شده بود تا روز چهارشنبه و در هر محل که در آن او گذشته بود با ضد عفونی شد.

همچنین سازمان دیده بان | Coronavirus: بمبئی قطار محلی نمایش پیام های آگاهی; هتل پونا بسته

 

تا شنبه ظهر در این دولت ساخته شده و هیچ بیانیه رسمی در این. د زندگی در یک ساختمان در جنوب کلکته با خانواده اش.

ردیابی شیوع کروناویروس: به روز رسانی های زنده

همچنین به عنوان خوانده شده | Coronavirus باقی می ماند و عفونت زا در هوا برای ساعت ها بر روی سطوح روز

“مقامات در Nabanna در حال گرفتن اقدامات اضطراری. وقتی که من شنیده ام در مورد این حادثه من نمی توانستم باور است که کسی که یک کارمند می تواند تا بی دقتی” یک وزیر که نمیخواستند فاش شود گفت: HT.

مقامات گفت: به شرط ناشناس ماندن گفت که در مارس 16, د که به M R Bangur بیمارستان در جنوب کلکته که در آن جوانان مورد بررسی قرار گرفت توسط یک پزشک و سلامت کارگر. بوروکرات توصیه شد به اعتراف پسرش در بیمارستان بیماری های عفونی در Beliaghata بدون تاخیر. با این حال توصیه شد به دنبال ندارد.

جوانان به بیمارستان منتقل شد در Beliaghata صبح روز سه شنبه. دکتر و کارگر بهداشت در M R Bangur بیمارستان که به بررسی جوانی هستند که زندگی در انزوا در خوابگاه های, از شنبه.

جوانان است بستری در بیمارستان بیماری های عفونی در حالی که پدر و مادر او و دو نفر از رانندگان که کار برای خانواده پذیرفته در انزوا تسهیلات در Rajarhat. نمونه های جمع آوری شده از جوانی پدر و مادر و کارکنان خود را و ارسال به صورت تست.

دولت در تلاش است برای ردیابی مسافران از پرواز است که در آن جوانان وارد کلکته.

همچنین به عنوان خوانده شده | خفیف مستند نشده coronavirus موارد سوخت در چین می گوید مطالعه جدید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>