کوبه استخدام خدمه دوربین به سند نهایی فصل: گزارش

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یک دوربین خدمه به دنبال کوبه برایانت در فصل نهایی با تیم لس آنجلس لیکرز در 2015-16 فیلمبرداری او و هم تیمی در رختکن در جاده ها و در خانه در اتاق آموزش در عمل و در تیم, هواپیما, ESPN باکستر هلمز روز جمعه گزارش داد.

فیلم آغاز شده بود و ویرایش برای آینده مستند شبیه به “آخرین رقص” که تواریخ Michael Jordan نهایی فصل با شیکاگو صورتحساب. بر اساس این گزارش برایانت بررسی ویرایش و کار در حال پیشرفت است و به ورودی خود را قبل از مرگ او در سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26.

هلمز گفت: پتانسیل مستند شد “منتشر خواهد شد, سال از هم اکنون” و برایانت مرگ بعید است تغییر این برنامه.

“آنها تا به حال بی سابقه و تا کنون دسترسی بیشتر از هر کس دیگری تا کنون گفت:” جان سیاه تیم سابق روابط عمومی معاون رئیس جمهور در هر ESPN. “ما قطعا اجازه آنها را به انجام همه چیز ما می تواند در داخل چه در لیگ اجازه می دهد و گاهی اوقات با یک چشمک و نگاه-the-other-راه مجاز آنها و حتی بیشتر.”

“آخرین رقص” در 10 قسمت که شروع به پخش آخرین یکشنبه شب در ESPN است مصرانه خواست تا اذکار برای کسانی که به این تیم از خدمه فیلم است که به دنبال لیکرز در فصل 2015-16. لس آنجلس وارد یک حق رای دادن-بدترین 17-65 رکورد.

“فقط تماشای آنها و قادر به نمایش چه دوربین انجام شد به اردن pregame-روال منظورم این است همان چیزی که” سابق لیکرز’ مربی ورزشی مارکو Nunez گفت. “فقط فلش رو به جلو … را شماره 23 با گاو و درج شماره 24 با لیکرز. آره منظورم این تقریبا یکسان است.”

NBA سرگرمی ارائه شده در این دوربین که همراه با گاو در همه جا آنها رفت و در فصل 1997-98. برایانت استخدام خود خدمه به طوری که او می تواند حفظ کنترل از فیلم.

برایانت به طور متوسط 17.6 امتیاز در 66 بازی خود را در فصل نهایی به پایان رسید و کار خود را با به یاد ماندنی 60 نقطه تفرج در برابر یوتا جاز در آوریل 13.

برایانت یکی از نه نفر به مرگ در سقوط هلیکوپتر که همچنین ادعا کرد زندگی خود را 13 سال دختر قدیمی, Gianna.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>