ونسا برایانت گفت: در یک Instagram پست در روز دوشنبه است که او در هر دو عزادار و خشمگین بیش از از دست دادن همسرش, NBA, ستاره کوبه برایانت و 13 ساله سکس در سقوط یک هلیکوپتر در ماه گذشته.

ونسا برایانت 37 ساخته شده است چند ظاهر عمومی پس از تصادف که به کشته شدن او و هفت نفر دیگر و گفت: در پست های رسانه های اجتماعی است که او تا به حال شده است “تمایلی” برای قرار دادن احساسات خود را به کلمات.

“مغز من حاضر به قبول است که هر دو کوبه و جی جی رفته است,” او گفت: با استفاده از یک نام مستعار برای دخترش. “من نمی تواند روند هر دو در همان زمان. آن را مانند من در تلاش برای فرایند کوبه رفته اما بدن من حاضر به قبول من Gigi هرگز دوباره به من.”

برایانت گفت که او احساس خشم و از دست دادن هر دو شوهر او و پدر و به یاد خودش باید قوی برای زوج سه بازمانده دختران.

“خدا کاش اینجا بودند و این کابوس خواهد بود,” او گفت:. “دعا برای همه قربانیان این تراژدی وحشتناک. لطفا ادامه به دعا برای همه است.”

مرگ برایانت 18-زمان all-star در انجمن ملی بسکتبال و یکی از شگفت انگیزترین چهره های ورزشی باعث غلیان احساسات از شوک و غم و اندوه از طرفداران و همکار ورزشکاران در سراسر جهان است.

بازنشسته لس آنجلس لیکرز رو به جلو بوده است در راه خود را به جوانان بسکتبال مسابقات که او در آن مربیگری و دخترش و دو دختر دیگر در کشتی لوکس هلی کوپتر شد و با توجه به رقابت بپردازند.

فدرال محققان هنوز مشخص نشده علت تصادف در کالاباساس کالیفرنیا در خارج از لس آنجلس اما باید گفت که این هلی کوپتر پرواز در مه متراکم است و هیچ شواهدی از موتور شکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de