کوبه برایانت حوله بازخوانی $33,000 در حراج: گزارش

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

حوله که کوبه برایانت عینک بیش از شانه های او در سخنرانی خداحافظی خود را پس از فینال لیگ ملی بسکتبال بازی دارای ذهن بیش از $33,000 در حراج آمریکا به رسانه ها گفت.

با حوله پیچیده شده در اطراف او برای کمک به پاک کردن عرق خود را به لس آنجلس لیکرز سوپراستار بسته سخنرانی خود را با امضای خود عبارت “مارهای زهردار مناطق گرمسیر است.” حوله به پایان رسید تا در دست یک فن به عنوان برایانت راه می رفت خارج از دادگاه و پس از آن به فروش می رسد چندین بار قبل از آخرین حراج آنلاین.

برنده مناقصه در روز یکشنبه بود $33,077. خریدار نیز دریافت دو بلیط به آوریل 13, 2016 لیکرز بازی.

برایانت گل 60 امتیاز در لیکرز’ 101-96 برنده بیش از یوتا جاز آن شب.

جف وولف رئیس جمهور یاد مزایده گفت: آمریکا, اخبار, گوینده سی ان ان که پیشنهاد برنده معروف برای داشتن زیادی لیکرز یادگاری مجموعه است.

“او یک اختصاص داده شده لیکرز فن” وولف گفت. “خود را در دراز مدت برنامه ریزی شده است برای ایجاد یک موزه در جنوب کالیفرنیا است.” برایانت درگذشت در ماه ژانویه در سن 41 در سقوط یک هلیکوپتر در نزدیکی لس آنجلس که به کشته شدن هشت نفر دیگر از جمله دختر خود را Gianna.

برایانت بازی خود را در تمام 20 سال حرفه ای با NBA لیکرز. ستاره گارد led باشگاه به پنج NBA عناوین در طول اقامت خود.

او 18-زمان NBA All-Star و 2008 NBA Most Valuable Player و همچنین کمک ایالات متحده گرفتن طلای المپیک در سال 2008 در پکن و 2012 لندن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>