لس آنجلس میزبان یک مراسم یادبود در تاریخ 24 فوریه در مرکز استیپلز برای NBA آیکون کوبه برایانت و هشت نفر دیگر کشته شده در ماه گذشته در سقوط یک هلیکوپتر آمریکا گزارش رسانه های پنج شنبه.

لس آنجلس تایمز با استناد به دو منابع بی نام و سی ان ان به نقل از یک منبع نزدیک به برایانت خانواده در میان رسانه ها گزارش رویداد که تا به حال رسما اعلام شد.

لس آنجلس لیکرز — این باشگاه که در آن برایانت ستاره دار برای 20 فصل — Staples Center لس آنجلس شهردار اریک Garcetti دفتر را بلافاصله تایید این رویداد برنامه ریزی شده بود.

این “2-24” تاریخ را حمل برخی از نمادهای — برایانت عینک شماره 24 نیوجرسی در مراحل بعد کار خود را و خود را 13-year-old daughter Gianna که در تصادف جان باختند عینک شماره 2 برای مدرسه بسکتبال تیم.

Gianna را به هم تیمی های الهام Altobelli و Payton چستر الهام پدر و مادر و جان کری Altobelli با کوتوله ها, سارا چستر مربی تیم بسکتبال کریستینا Mauser و خلبان Ara Zobayan نیز درگذشت و در ژانویه 26, سقوط, علت که همچنان تحت بررسی است.

مرکز استیپلز در این عرصه از هر دو لیکرز و رقیب لس آنجلس کلیپرز و همچنین برگزاری کنسرت به میزبانی یادبود برای هنرمندان ضبط مایکل جکسون و Nipsey Hussle.

لیکرز خود را پرداخت عاطفی ادای احترام به برایانت وجود دارد در اولین بازی خود پس از این باشگاه افسانه مرگ زمانی که آنها میزبان پورتلند تریل بلیزرز.

طرفداران عزاداری برایانت ساخته شده بود از منطقه خارج اساسی خود به خودی حرم می روم کوه از گل همراه با بسکتبال, کشباف, حیوانات و دیگر mementoes.

کسانی که در مورد پاکسازی شده اند دور با مرکز استیپلز مقامات گفت: صرف گل می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان مالچ در کشت در اطراف محل. هزاران نفر از دیگر اقلام بسته بندی و ارسال به برایانت بیوه, ونسا برایانت در صورت درخواست.

فوریه 24, تاریخ, دوشنبه, سقوط, روز بین دو لیکرز خانه بازی ها و گزارش ها حاکی از آن محل را در اوایل به اندازه کافی در روز اجازه می دهد تا یک کلیپرز میزبان یک برنامه ریزی بازی خانگی برابر ممفیس گریزلیز که شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de