کوبه برایانت یادبود رود به رسم هزاران نفر به LA مرکز استیپلز

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هزاران نفر از کوبه برایانت طرفداران جمع آوری خواهد شد در لس آنجلس روز دوشنبه برای ادای احترام به اواخر NBA ستاره و دخترش Gianna نزدیک به یک ماه پس از مرگ در سقوط یک هلیکوپتر فرستاده تکان طریق دنیای ورزش و فراتر از آن.

صورتحساب به عنوان یک “جشن زندگی” یادبود در مرکز استیپلز برایانت صفحه اصلی عرصه در طول بیشتر از خود طبقه 20-فصل حرفه ای با لس آنجلس لیکرز به دنبال یک سری از اذکار از جمله خصوصی خانواده مراسم تشییع جنازه در اوایل این ماه.

برایانت 41 و 13 ساله پدر شد, در میان نه نفر کشته در تصادف در مسیر رسیدن به یک بسکتبال جوانان در مسابقات که در آن کوبه برنامه ریزی شده بود به مربی خود و هم تیمی های او.

برایانت یک متعالی ستاره که عضو انجمن ملی بسکتبال در سن 18 مستقیما از دبیرستان بود که پنج بار قهرمان NBA و چهارم-بالاترین گلزن در لیگ سابقه با 33,643 امتیاز.

لیکرز که در آن او خود را صرف تمام حرفه ای بازنشسته شد هر دو از او پیراهن شماره 8 و 24.

در طول سالانه NBA All-Star weekend سه هفته پس از مرگ او برایانت شد به نام بسکتبال سالن از شهرت فینالیست و NBA اعلام کرد آن همه ستاره بازی با ارزش ترین بازیکن افتخار خواهد بود به طور دائم نام برای دیر سوپراستار.

در حالی که جزئیات بیشتر در مورد یادبود کمیاب شد تصاویر در رسانه های اجتماعی نشان داد طرفداران جمع آوری ساعت قبل از آن آغاز شد و با هشتگ #KobeFarewell روند در توییتر در ایالات متحده به عنوان طرفداران هم تیمی های سابق و همکار ورزشکاران در تلاش برای ایجاد حس از دست دادن.

یادبود تنظیم شده است برای شروع در ساعت 10 صبح به وقت محلی (1800 GMT).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>