کوبه برایانت و دخترش Gianna به خاک سپرده شد هفته گذشته در نزدیکی خانه خانواده خود را در نیوپورت بیچ کالیفرنیا در یک مراسم خصوصی با توجه به گواهی مرگ.

یک گواهی مرگ برای بسکتبال افسانه که شد کشته در سقوط یک هلیکوپتر در خارج از لس آنجلس در ژانویه 26, همراه با پدر و هفت نفر دیگر آمده است که او به خاک سپرده شد جمعه گذشته در اقیانوس آرام مشاهده پارک یادبود در Corona del Mar, ما در رسانه ها گزارش شده است.

یک مراسم یادبود برای برایانت و Gianna برنامه ریزی شده است 24 فوریه در مرکز استیپلز در مرکز شهر لس آنجلس است که می تواند نگه دارید از 20 ، 000 مردم است.

این مرکز همچنین از NHL پادشاهان لس آنجلس و محل برگزاری کنسرت و رویدادهای از قبیل اخیر گرمی میزبان یادبود برای هنرمندان ضبط مایکل جکسون و Nipsey Hussle.

Byrant همسر ونسا روز دوشنبه در زمان به Instagram برای ابراز غم و اندوه خود را گفت: “مغز من حاضر به قبول است که هر دو کوبه و جی جی رفته است.” “مثل من در تلاش برای فرایند کوبه رفته اما بدن من حاضر به قبول من Gigi هرگز دوباره به من,” او اضافه شده است.

“این احساس اشتباه است. چرا من باید قادر به از خواب بیدار یک روز دیگر هنگامی که کودک من دختر نیست که قادر به آن فرصت؟! من خیلی از جا در رفته. او تا به حال بسیار در زندگی به زندگی می کنند. سپس من می دانم من باید قوی می شود و در اینجا برای من 3 دختر”. برایانت به حال یاد 20 سال کار حرفه ای بازی با لس آنجلس لیکرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su