چاقو-punished, مرد کشته در گلاسکو پس از مجروح شدن 6 نفر: پلیس

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چاقو-wielding man شد توسط پلیس در گلاسکو در روز جمعه پس از کاهش و مجروح شدن شش نفر از جمله یک افسر پلیس در یک هتل در مرکز شهر در یک حادثه شرح داده شده توسط مقامات اسکاتلند به عنوان یک حادثه بزرگ’.

گزارشات اخیر گفت: سه نفر شده بود با چاقو به مرگ اما پلیس بعد در روز گفت که این مهاجم در هتل که در آن پناهجویان شده بود تسلیم در coronavirus همه گیر شده بود کشته شده است. هیچ کس دیگری کشته شد و این حادثه نشده بود ترور مربوط.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت که او “عمیقا متاثر شده این حادثه وحشتناک در گلاسکو” در حالی که دبیر خانه Priti پاتل گفت: گزارش از گلاسکو شد “عمیقا نگران کننده” و اسکاتلند اولین وزیر Nicola Sturgeon گفت: این حادثه بود “واقعا وحشتناک”.

پلیس گفت: “یک مرد به ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس مسلح و مرده است. شش مرد دیگر در بیمارستان برای درمان از جمله 42 ساله و افسر پلیس است که در یک بحرانی اما با ثبات بیماری است. افسر خانواده آگاه است”.

“مرد دیگر در بیمارستان سن 17, 18, 20, 38 و 53. افسران رابط منصوب شده اند. افکار ما هستند با خانواده های کسانی که مجروح شدند از جمله افسر ما. این حادثه را نیست درمان به عنوان تروریسم مرتبط و تحقیقات ما ادامه دارد و به شرایط”, این بیانیه اضافه شده است.

پلیس افزود که وجود دارد هیچ خطر گسترده تر به مردم است. شاهدان گفتند که مردی را دیدم که از میراث آفریقایی دروغ گفتن بر روی زمین به عنوان پلیس نقل مکان کرد.

ماهیان خاویاری گفت: “اول و مهمتر از همه افکار من با تمام کسانی که گرفتار شده اند در این حادثه وحشتناک به خصوص شش نفر زخمی شده به بیمارستان برای درمان و همچنین ساکنان و کارکنان در هتل”.

“در حالی که چنین حادثه جدی نادر است در اسکاتلند یکی دیگر از یادآور شجاعت و حرفه ای از ما افسران پلیس که در حال حاضر به اجرا نسبت خطر به منظور حفاظت از زندگی دیگران”.

“به وضوح وجود دارد در حال حاضر گمانه زنی های زیادی در اطراف این حادثه که همچنان تحت بررسی است. من از همه می خواهیم برای جلوگیری از چنین حدس و گمان به اشتراک نمی مضر و یا ناراحت کننده مواد در رسانه های اجتماعی و به دنبال مشاوره پلیس در حالی که تحقیقات در جریان است,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>