Klopp, مسیح از Merseyside

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

او در پاسخ به Daragh Curley شد یک مثال دیگر چگونه یورگن Klopp می شود مردم. Curley, a 10-year-old منچستر یونایتد فن نوشت: به تیمهای درخواست او را به “لطفا لیورپول را از دست بدهند”. زیدان گفت که او نمی توانست اما اشاره کرد: “ما از دست داده اند و بازی در گذشته و ما از دست دادن بازی در آینده است.” زمانی که خصوصی مکاتبات علنی شد زیدان گفت که او پاسخ داد چرا که او در بر داشت Curley را داند “دارای گونه های برامده و خوب است.” Curley, پدر گوردون همچنین ایالات فن گفت: “این نامه واقعا تایید می کند به من که او یک مناسب و معقول مناسب و معقول،”

چون زیدان می شود مردم او لیورپول; این شهر و این باشگاه است. حتی در زمان جشن او صحبت کرد Covid-19 ساخته شده آن را “دشوار است برای بسیاری از مردم است.”

به زودی پس از پیوستن به در اکتبر 2015, زیدان بود که در یک میخانه آباد توسط طرفداران. در آسمان ورزش, Liverpool legend کنی دالگلیش او را به نام یک Scouser. “این ساخته شده بود در روح خود کنی و روی پاها از استیوی (Steven Gerrard). از آن آسان است برای من برای ایجاد انگیزه در تیم ما سابقه… اما ما یک راه خوب برای خلاص شدن از آن از آنجا که ما تا به حال به نوشتن ما داستان خود را گفت:” زیدان.

اگر این لیورپول تیم راه رفتن نیست به تنهایی—با کاپیتان Jordan Henderson typifying تیم اول-ذهنیت—به این دلیل است که تیمهای ساخته شده است در این راه. “فوتبال خود را به آینه توسط روح خود را,” او گفت:. برای دو فصل گذشته لیورپول شده است سرشار از اعتماد به نفس و انرژی و صنعت; صفات مترادف با Klopp. در زمان خود آنها موفق به کسب لیگ قهرمانان سوپر جام یوفا و باشگاه جام جهانی. و بله, آنها همچنین می توانید اضافه کردن برنده—14 1-0 حاشیه این لیگ است. جرارد گفت: یک مجسمه برای Klopp باید ساخته شود در کنار یاد Bill Shankly و باب پیزلی.

همچنین به عنوان خوانده شده | قرمز… رستگاری!

در پیوستن زیدان گفته بود: “لیورپول یک باغ است که نیاز به یک بیت از کار را به گل بازگشت دوباره” (⭐نوامبر 2019). آن مقدار زیادی از کار. جلسات آموزشی اغلب شبیه سازی شده مطابقت شرایط همیشه شدید و گاهی سه بار در روز. اگر خود را ‘gegenpressing’ (ضد فشار دهید برای به دست آوردن در اختیار داشتن تا زمین) است که در حال حاضر نرم و صاف اگر با متوسط 63.48% اختیار آنها کنترل بازی به این دلیل است که مقدار زیادی از کار به آن رفته است. “ما یک فرصت تا سال گذشته گفت:” زیدان. “سه سال پیش… واضح بود که ما فاقد ثبات است. اما شما می توانید بپرسید برای آن و سپس پسران تحویل. شما باید به کار بر روی آن ایجاد کنید که متقاعد کردن مردم و این چیزی است که همه ما با هم بود.”

بسیار مهم است که تیمهای گرفتن مربی Andreas Kornmayer و تغذیه مونا Nemmer در سال 2016. آنها بخشی از زیدان را “قوی مردم” در اطراف او یک گروه که شامل دستیار مدیر پپ Lijnders و روانشناس لی ریچاردسون. چنین است که تیمهای توجه به جزئیات است که لیورپول استخدام یک پرتاب مربی در توماس Gronnemark. لیگ برتر تیم های نگه داشتن اختیار در 48.6 درصد از پرتاب-ins تحت فشار; لیورپول شماره برای آن است که تقریبا 70 ٪ است. لیورپول می تواند دوباره برنده جایزه بازی جوانمردانه و اگر آنها این خواهد بود که برای اولین بار پس از ایالات در 2002-03 که قهرمانان را که افتخار.

اگر لیورپول می تواند در تیمهای کلمات رفتن برای توپ و استخوان به این دلیل است که آنها شکار با هم. دو بار در 2002-03 و 2009-10 لیورپول به دنبال مکان دوم را به پایان برساند با یک اسلاید کردن جدول رده بندی. در این زمان آنها در مواجه با دست انداز خروج از لیگ قهرمانان و جام حذفی و از دست دادن به واتفورد به پایان رسید که 44-بازی شکست نخورده اجرا—بهترین دوم, پس از آرسنال 49—در لیگ. زیدان گفت که او نگران بود در مورد چگونگی این تیم واکنش نشان می دهند به سه ماه ، 4-0 برنده شدن در مقابل کاخ allayed ترس خود را. “همه آنها نگاه مانند آنها چند سال خوب را در پاهای خود را,” او گفت:.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>