Srinivasa Gowda یک Kambala سوارکار اسب دوانی شدن از Moodabidri در کارناتاکا نامیده شده است برای محاکمه توسط وزارت ورزش پس از او یک رکورد جدید به عنوان سریع ترین دونده در تاریخ این ورزش سنتی از منطقه ساحلی. “من تماس بگیرید کارناتاکا را Srinivasa Gowda برای محاکمه برتر سای مربیان است. وجود دارد عدم آگاهی توده ها در مورد استانداردهای المپیک به خصوص در دو و میدانی که در آن نهایی انسان قدرت و استقامت هستند پیشی گرفته است. من به شما اطمینان حاصل شود که هیچ استعداد در هند در حال چپ کردن تست نشده ایم” اتحادیه وزیر ورزش Kiren Rijiju در روز شنبه.

یکی از توییت خوانده شده: “در اینجا هند را بسیار خود USAIN BOLT..آقای Srinivasa Gowda از کارناتاکا که زد 100m بوفالو نژاد (Kambala) در صرفا 9.55 ثانیه در حالی که اوسین بولت جهان رکورد 9.58 ثانیه است. با تشکر از شما @KirenRijiju آقا برای تصدیق چنین استعداد!”

شاشی Tharoor قبلا در توئیتر خود نوشت: “سریع تر از اوسین بولت? کارناتاکا مرد در حال اجرا با گاومیش را پوشش می دهد 100 متر فقط در 9.55 ثانیه است. من مصرانه از این انجمن دو و میدانی هند به این مرد زیر بال & را یک قهرمان المپیک از او. تعجب می کنم که چگونه بسیاری از استعدادهای پنهان ما!”

28 سال است که یک کارگر ساختمانی را گرفت و فقط 13.62 ثانیه به پوشش فاصله 145 متر در Kambala در Aikala ایجاد کرد حدود 30 کیلومتر از Mangaluru.

Srinivasa زمان فقط 9.55 ثانیه به اجرا در فاصله 100 متر و شهروندان شد و سریع به اشاره است که او سریعتر است که هشت بار مدال طلای المپیک اوسین بولت. پیچ در حال حاضر دارای رکورد جهانی در 100 متری مسابقه را در 9.58 ثانیه در سال 2009.

Kambala سالانه مسابقه برگزار شد در کارناتاکا که در آن مردم با حداکثر سرعت دویدن 142m از طریق مزارع برنج با بوفالو. به طور سنتی آن است که اسپانسر شده از طرف محلی Tuluva صاحبخانه و خانواده ها در مناطق ساحلی Dakshina کانادا و Udupi.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im