کیلومتر-صف طولانی عجله از مشتریان در دهلی نو به عنوان فروشگاه ها مشروب باز میان مستند…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

به عنوان مشروب فروشگاه در سراسر نقاط کشور برداشته کرکره میان Covid-19 مستند روز دوشنبه فشار می آوردند بسیاری از مغازه ها به خرید الکل هجوم اجتماعی فاصله گرفته است.

ساکنان در دهلی Desh Bandhu Gupta جاده شاهد عجیب و غریب عینک که در آن صف خارج مشروب فروشگاه کشیده برای حدود یک کیلومتر.

در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط آژانس خبری آنی مشتریان دیده می شد اندود شده تا در خارج از فروشگاه. اگر چه کسانی که در صف حفظ فاصله میان یکی دیگر از مشتریان نگهداری می شود تا پوشش با امید به خرید برخی از الکل است.

این می آید در سرپیچی از حکومت مرکزی را که اعلام کرده بود که بیشتر از 5 نفر باید در یک زمان در این مغازه ها.

سازمان دیده بان l صف های طولانی در مغازه مشروب در دهلی اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای مسخره

“مشروب فروشگاه ها و پان مغازه ها اجازه خواهد داشت به تابع در همه مناطق در حالی که حداقل شش فوت فاصله (2 گز کی دوری) از یکدیگر و اطمینان حاصل کرد که بیش از پنج نفر در حال حاضر در یک زمان در فروشگاه” وزارت امور (MHA) اعلام کرده بود هفته گذشته است.

با توجه به گزارش برخی از مغازه های سبز در بخش هایی از سرمایه های ملی تا به حال به تعطیل تنها چند ساعت پس از باز شدن در روز دوشنبه به دلیل عجله از مشتریان.

در سرمایه های ملی بیش از 100 نفر — و نه همه رعایت اجتماعی فاصله اقدامات — ایستاده در خط جلوتر از بازگشایی یک فروشگاه مشروب خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد.

یکی دیگر از مغازه مشروب فروشی در دهلی نو شاهد حدود 200 خریداران هل دادن و تنه زدن به یکدیگر تا زمانی که پلیس مداخله کرد.

“دولت باید فقط نگه داشتن مشروب مغازه ها بسته اگر چنین جمعیت در حال رفتن به جمع آوری” یک دهلی ساکن شد و به نقل از AP.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>