‘کشتن او در برخورد’: مادر, جنایی, پشت کشتار 8 تا پلیس

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پلیس ممکن است کشتن او در برخورد گفت: مادر یک جنایتکار بدنام پشت کشته شدن هشت پلیس در اوتار پرادش تاکید بر این که پسرش در عمل خیلی بد اخلاق که پلیس ممکن است کشتن او حتی پس از ابتلا او.

تاریخچه-sheeter Vikas Dubey, 48, همراه با بورس های خود را به کشته شدن هشت پلیس در یک کمین در Bikru روستا در کنپور Dehat اوایل روز جمعه.

“او باید تسلیم خود را قبل از پلیس. اگر او همچنان بزرگ باقی می ماند و پلیس ممکن است او را بکشند روبرو می شوند. من می گویم او را بکشند حتی اگر شما (پلیس) موفق به گرفتن او را به خاطر آنچه که او انجام داده است بسیار اشتباه” Sarla Devi از Vikas Dubey نقل از به نقل از خبرگزاری ANI.

بیش از 25 تیم های تشکیل شده توسط پلیس برای دستگیر کردن متهم است که در اجرا. ویژه وظیفه نیروی پلیس نیز بسته شده است. پاداش نقدی از 50,000 تومان اعلام شده است برای ارائه اطلاعات در مورد Dubey و هویت ارائه دهنده اطلاعات را مخفی نگه داشته بود.

با توجه به محلی مقامات پلیس که نمی خواهید به توان نام برد تیم تحت حمله از سه طرف. گرفته با تعجب به آنها زد برای پوشش جنایتکاران روی زمین مواجه آنها را ربوده و سلاح های خود را گفتند.

مهاجمان آتش گشودند در تیم پلیس از پشت بام ها زمانی که آنها رسیده روستا به دستگیری Dubey.

یک سخنگوی پلیس گفت: سلاح ربوده و در Bikru شامل یک AK-47 تفنگ یک INSAS تفنگ a Glock تپانچه و دو .9mm pistols.

مقامات امروز نابود بسیار earthmover استفاده Dubey و باند خود را برای جلوگیری پلیس را در مسیر منتهی به Bikru ایجاد کرد. آن را نیز تخریب خانه اش و دو اتومبیل.

Dubey که سوابق جنایی تاریخ به سال 1993 در ارتباط بود به قتل BJP رهبر Santosh Shukla داخل یک ایستگاه پلیس در سال 2001. او تبرئه در مورد بعد از شاهدان خصمانه تبدیل شده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>