نوشته شده توسط Aditi رجا | Vadodra | منتشرشده: مارس 2, 2020 1:47:22 am

coronavirus, coronavirus in ahmedabad, india lockdown, coronavirus cases in ahmedabad, coronavirus free districts in gujarat, indian express news Jayanthi راوی اصلی وزیر بهداشت و رفاه خانواده وزارت گجرات دولت در آناند.

تقریبا ده روز پس از مستند در سراسر کشور اعلام شد, آناند منطقه دست نخورده باقی مانده است با شیوع COVID-19. این 53 سال از Khambat شهر آزمایش مثبت در آوریل 11, که تنظیم کردن یک دنباله از موارد مثبت در داخلی شهر که از سال دیده می شود 62 مورد از این منطقه در مجموع 79.

در روز جمعه, اصلی, وزیر, بهداشت و خانواده وزارت رفاه گجرات دولت Jayanthi راوی در بازدید از این منطقه به بورس از آمادگی در دست زدن به گسترش ویروس.

“وجود دارد در جیب Khambat شهر مانند Aling جاده Dattarwada, Akhbarpur و یک منطقه کوچک از Kansari جاده که متاثر شده اند. انتقال اتفاق افتاده است بسیار به سرعت پس از یک بومی این شهر بازگشت از سورت و آزمایش مثبت… ما 85 سلامت کارگران, 19 سرپرستان و هشت افسران پزشکی در این زمینه است. کل منطقه مورد 7,436 خانه ها و جمعیت 40,000… این بسیار مهم است برای توجه به این مناطق کوچکتر که یک خوشه جمعیت” راوی گفت mediapersons.

Jagdish Patel, مدیر, مردم, آموزش و پژوهش مرکز (PTRC) توصیف وضعیت در Khambat به عنوان “اجتناب ناپذیر”. او می گوید: “این بسیار کهن است, شهر و برنامه ریزی شهر نیز باستان. خطوط کوچک هستند و هیچ گسترده ای از جاده ها است. آن را بسیار ذاتی pol (مشتق از کلمه سانسکریت ‘Pratoli’ برای ورود به منطقه محصور در خشکی) فرهنگ. هیچ حوزه اجتماعی فاصله; مردم نمی دانند معنای این اصطلاح. تقریبا تمام خانواده های افراد مشغول به کار در خارج که ممکن است در بازگشت به این شهر پس از وقوع. امکانات پزشکی در این شهر به خوبی توسعه یافته آن است که بسیار قوی از لحاظ اقتصادی. جمعیت متراکم است. آن است که یک اردک نشسته به صورت یک بیماری همه گیر.”

مردم محلی در Khambat می گویند که اگر چه این شهر به شرح زیر باستانی ‘پل’ فرهنگ که در آن خانه های ساخته شده در مجاورت گسترش این ویروس است که انجام می دهند از ساکنان که نیست به دنبال این مستند.

ساکن Aling گفته این روزنامه “همسایگان من تست مثبت برای COVID-19… من مقصر دولت است. آن افرادی که رفتار غیر مسئولانه. کسانی که در بازگشت از خارج از شهر در زمان این مستند به عنوان یک زمان برای دیدار و حزب با هم. بعد معلوم شد که همه آنها مثبت آزمایش قرار داده و کل محله در خطر است.”

یکی دیگر از ساکنان این منطقه گفت: “تا آوریل 11, ما احساس نمی هر گونه تهدید ندارند. بسیاری از مردم در اینجا در بازگشت از محل کار خود را در خارج از شهر و همه ساکنان جلسه در جمهوری و حتی های شام و یا غرقه شدن در vaatki vyahavar’ (نرخ ارز و یا ظروف با همسایگان). این تنها زمانی بود که این ویروس در آمد و نزدیک خانه که ما متوجه است که آن را در اینجا است. در حالت ایده آل همه کسانی که از خارج شده است باید قرنطینه.”

زمانی که در تماس با رئیس بهداشت و درمان منطقه افسر در Anand, Dr MK Chari گفت که یک تیم ویژه از افسران پزشکی از ضربه فیلم های پورنو کار کالج پزشکی در احمدآباد مستقر شد در Khambat برای تهیه یک گزارش پیگیری گسترش ویروس برای مطالعه از دولت. “همه چیز واضح تر خواهد بود پس از این گزارش تکمیل شده است. ما می دانیم دقیقا چرا این شهر شده است تاثیر بسیار” Chari گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de