کیلوگرم بچه ها خانه نشین در سال اول تحصیل پدر و مادر نگران

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این یک سال فاصله پدر و مادر تا به حال پیش بینی شده. کودکان مجموعه ای برای ورود به مهد کودک در 2020-21 به احتمال زیاد به از دست دادن مهم ترین مهم در دهه اول تحصیل.

این مرحله که در آن سه و چهار ساله به طور معمول یادگیری به معاشرت با یک گروه بزرگی از همسالان صرف ساعت های دور از خانه, نوشتن حروف الفبای انگلیسی, یادگیری اعداد بخوان قافیه در گروه بازی مبارزه با و به اشتراک گذاری اسباب بازی و تنقلات.

کلاس ها از این سوال در میان Covid-19 همه گیر و برای این گروه سنی از راه دور یادگیری موثر نیست — خود را به دهانه توجه کوتاه مواد خواستار اعمال تکراری تحت نظارت مستقیم (چگونه می توانم به شما آموزش یک کودک به نوشتن از طریق یک صفحه نمایش کامپیوتر?).

بنابراین به جای بازی های ساخت یافته و تحت نظارت مطالعه خود را tots ممکن است هزینه های سال, مشاهده فیلم آموزشی بر روی لپ تاپ یا به تنهایی و یا با پدر و مادر است. در کشورهای مانند ماهاراشترا که در آن کلاس های آنلاین متوقف شده است برای سطوح زیر کلاس 2, برخی از مدارس در حال ارائه edutainment جلسات از طریق Facebook Live, که در آن بزرگسالان و بچه ها بگویید که برای اپل و بد است برای گفتن یک دروغ است.

“من را تشویق فرزند من برای حضور در, چرا که حداقل این چیزی است که می گوید:” پدر و مادر یک دختر چهار ساله که قرار بود به شروع کیلوگرم در بمبئی ویلا ترزا مدرسه در این ماه. “اما آنها در حال خواندن همان قافیه دختر من نقل مکان کرد و در از در حالی که در مهد کودک و نگرانی های من. برای او در حال حاضر برای فضانورد.”

با توجه به دهانه توجه کوتاه و بالا درجه از بی قراری فیلم و آنلاین درس نیز در حال تبدیل شدن سخت برای کودکان به تمرکز بر روی و افتراق یکی از دیگری.

“در ابتدا Advita تنظیم و پاسخ هست. او مدرسه را دو 45 دقیقه جلسه با 30 دقیقه استراحت در میان است. فعالیت در محدوده رنگ آمیزی به داستان سرایی جلسات به آموزش الفبا و اعداد با کمی دانش عمومی و پازل حل در پرتاب. اما پس از مدتی قادر به بیرون رفتن و بازی ساخته شده او را تحریک پذیر و بی قرار می گوید:” Manasvi Sareen یک مهندس نرم افزار از دهلی نو که دختر است چهار.

تنها ONLIES

با بسیاری از خانواده های شهری امید بستن برای یک کودک — عمدتا به طوری که آنها می تواند بسیاری از منابع در دسترس از زمان به توجه به پول — کلید خرید اینترنتی از مختل سال برای kindergarteners خواهد بود که عدم فرصت برای معاشرت.

بسیاری از والدین مایل به حقه بازی کار می روند و تحصیل از خانه برای کمک به با دست خط درس آموزش اعداد و داستان سرایی صنایع دستی و عروسکی جلسات.

“دانشگاهیان نیست یک نگرانی اصلی. اما انزوای اجتماعی باعث می شود من نگران می گوید:” روپا Kujur از دهلی نو از سه سال Arhan. “از دست رفته در مدرسه به طور منظم به معنای زندگی کودک گم شده را در تجربه است که نمی تواند در جلسات آنلاین.”

Harsha Sambaraju یک متخصصین و اهل فن در حیدرآباد و پدر سه ساله Himansh نگرانی بیش از حد. “این در اوایل دوستی ناهار-ساعت آداب کمی فعالیت های ورزشی در زمین بازی این کلید چیزهایی پسر من گم شده است,” او می گوید.

تازه قواره

هر کس موافق است که آموزش آنلاین است ایده آل برای این گروه سنی اما بسیاری از آنها در توافق است که باید آن را ادامه خواهد داد. “در صورت عدم وجود سوابق به دنبال ما را بیشتر از این وضعیت می گوید:” Aashrita Dass, اصلی, لا Martiniere دختران کالج, Lucknow.

برخی از مدارس در حال تلاش جدید انواع فعالیت های یادگیری مبتنی بر. “ما در حال تمرکز بر ارتباطات و حرکتی. معلمان از بچه ها بخواهید به تعداد دانه های dal و قرار دادن آنها را در یک کاسه و ملایم یوگا جلسات بیش از حد” می گوید: Divya Bhatia, اصلی, مودت مدرسه بین المللی در Saket, Delhi.

ارتباط با کودکان باید حفظ شود به عنوان بهترین می توان آن را بیشتر تحصيلات به توافق برسند. “ما به دنبال در یک فاصله حداقل شش ماه که در طی آن ما نمی توانیم اجازه دهید کودکان محروم شود از تمام ساختار تحریک و ارتباط می گوید:” Swati Popat نقل رئیس جمهور از Mumbai-بر اساس غیر انتفاعی در اوایل دوران کودکی انجمن “از آنجا که پس از آن آنها خواهد بود به احتمال زیاد رنج می برند, برگشت ناپذیر از دست دادن از نظر شناختی و اجتماعی و رشد عاطفی.”

نوآوری کلیدی خواهد بود اگر این است که نمی شود یک صفر سال برای کودکان. Vasireddy Amarnath اجرا می شود که تخته سنگ در حیدرآباد می گوید که آنها معرفی 30 مختلف مونته سوری ماژول های خود را آنلاین یادگیری درسی را امتحان کنید و دریافت بیشتر از این زمان از راه دور یادگیری است.

“مدرسه را ارسال ویدئوها از این آموزش ماژول به پدر و مادر که می تواند کمک به کودکان خود را یاد بگیرند و تمرین آنها را هر روز در یک زمان مناسب. بله این یک تکرار یا جایگزین برای کلاس درس. اما آن را یک فرصت به منظور افزایش قابلیت های یادگیری” Amarnath می گوید.

بعد چه ؟

Indranil چاکرابورتی از شرق کلکته دو سال پسر و او در حال حاضر نگران او نمی خواهد بود قادر به رفتن به مهد کودک سال آینده در 2021-22. “حتی اگر مدارس بازگشایی شد, از آن خواهد شد یک خطر است. همانطور که از در حال حاضر من و همسرم در حال تلاش برای ارزیابی از اینترنت چگونه, مهد کودک, مدارس آموزش از طریق بازی. ما سعی خواهد کرد برای ایجاد یک شبیه جو در خانه, اما بدون بچه های دیگر.”

لکنو محقر Varsha سینگ در حال برنامه ریزی برای نگه داشتن فرزند خود را از مهد کودک صرف نظر از آنچه که آشکار در باز کردن برنامه. اما نگرانی او می گوید که پسرش می تواند پنج قبل از او صرف یک روز در کلاس درس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>