کلید کار اصلاحات لایحه ممکن است شامل 50 تغییرات: مقامات

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مدتها در انتظار شغلی و ایمنی و بهداشت و شرایط کار (اوش) کد بیل یکی از چهار کلید کار اصلاحات ممکن است بازرسی و نگهداری شامل حداقل 50 اصلاحات مقامات دولتی روز دوشنبه گفت:.

این لایحه در انتظار موافقت مجلس شورای اسلامی اما کمیته کارگری پیشنهاد 56 اصلاحات مربوط به آن است . پس از مطالعه دقیق توصیه های پانل مسئولان توزیع این لایحه باید گفت که دولت نشان داده است آمادگی خود را برای شامل حداقل 50 از این.

پنل led با Biju Janata Dal رهبر Bhartruhari مهتاب ارائه گزارش آن در این لایحه در 11 فوریه.

به گفته این مقامات که خواسته بود به نام اصلاحات در اوش کد احتمال گسترش تعریف قرارداد کارگر در بند بند 2(1)(m) از این لایحه به طور خاص ذکر سینما و صنعت سرگرمی کارگران جدا از دیگران.

دولت نیز ممکن است مطلقا ذکر “ماهر” در تعریف از کارگران ساختمان به عنوان دستمزد خود را متفاوت از ماهر و کارگران ماهر در این بخش و حذف مقررات هجی کردن “مسئولیت/ مسئولیت پذیری از پیمانکاران نسبت به قرارداد کارگران مستقر توسط آنها”.

تغییرات پیشنهادی نیز شامل مجازات عدم پرداخت دستمزد و کناره گیری از دیگر وظایف این مقامات گفت.

دولت نیز به احتمال زیاد به تغییر برخی از بند این لایحه به تهیه کردن به نیازهای خاص زنان کارگر شاغل در کشتی شکستن و نرم افزار و صنایع نساجی.

پانل گزارش همچنین بر نیاز به بررسی هشت ساعت کار در روز مقرر در کنوانسیون ILO در سال 1913. آن اشاره کرده است که در کسب و کارهای مختلف از جمله نرم افزار های مردم کار را برای بیش از هشت ساعت. مقامات گفت: مشخص نیست که آیا دولت ثبت نام کردن در تغییر مدت زمان کار در روز است.

اما در یک کلید تغییر سیاست این وزارتخانه ممکن است حذف تفاوت بین کارگران و کارمندان تا آنجا که امکانات رفاهی نگران هستند مقامات تایید کرده است. دولت ممکن است هیچ تبعیض بین کارگران و کارمندان در حالی که ارائه غذاخوری, اتاق استراحت و یا crèche امکانات آنها گفت. آن را نیز ممکن است اجازه می دهد تا مشترک crèche امکانات برابر زمان معمول از فرد crèche در کارخانه ها اجازه می دهد تا مجموعه ای از مقیاس کوچک صنایع به استخر منابع خود را برای راه اندازی یک مشترک crèche.

دولت نیز ممکن است صریح و روشن ارائه به اطلاع انتصاب یک افسر ایمنی در تمام موسسات به خصوص در برخورد با فرآیندهای خطرناک از جمله ساختمان و فعالیت های ساخت و ساز حتی با کمتر از این مقرر 500 کارگران, مقامات گفت.

از اوش کد یکی از چهار کار کدهای که با هدف اصلاح کهنه و پیچیده قوانین کار به منظور تزریق انعطاف پذیری و فریب سرمایه گذاران. از اوش کد با هدف بهبود شرایط کاری برای مراقبت از سلامت کارگران. آن تصریح مختلف اقدامات رفاهی از جمله ساعت کار اضافه کاری ساعت, ترک, تعطیلات, و غیره.

از چهار کد, کد دستمزد پاک شده توسط مجلس. سه باقی مانده در انتظار ترخیص کالا از گمرک.

Achirangshu Acharya, اقتصاددان با Viswabharati دانشگاه گفت: “مفهوم جایگزینی شمار قوانین کار به چهار کدهای یک تصمیم خوب است که کمک می کند تا به کاهش red-tapism. از اوش کد دارای کلیدی برای بهبود صادرات هند بازار و ارسال یک پیام حق در مورد رفاه کارگران. اما دولت به اطمینان حاصل شود آن مناسب پیاده سازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>