کوین ده بروین خواهد عشق را به بازی با کریستیانو رونالدو

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

منچستر سیتی استار کوین ده بروین صحبت کرد و مورد تحسین خود را برای یوونتوس به جلو کریستیانو رونالدو و همچنین توضیح داد که چرا او را دوست دارم به بازی در کنار پرتغالی طلسم.

ده بروین که به عنوان یکی از بهترین هافبک ها در بازی امروز اظهار داشت: رونالدو دوست دارد به بازی در پشت مدافعان و کمک خواهد کرد که او را ارسال سراسر با دقت اشاره کردن توپ برای او به نمره اهداف.

بلژیک سوپراستار همچنین گفت که او را دوست دارند به بازی با مهاجم سابق آرسنال Thierry Henry. فرانسوی مربی ده بروین در طول زمان خود را با با بلژیک تیم ملی.

“من می خواهم به اعتصاب کسی مثل تیری هنری من مربی در بلژیک” ده بروین گفت: آسمان ورزشی.

“حتی کسی مثل کریستیانو برای من به عنوان یک بازیکن خلاق شما می دانم که او در حال رفتن به, وجود دارد, بنابراین من می خواهم کسی سریع است که می تواند عمیق که کمک زیادی به من کرد. برای آنچه که من انجام اعتصاب کنندگان اصلی هستند اهمیت است.”

“کریستیانو می تواند عبور از آن سه متر بالاتر و می دانم که او هنوز هم می توانید آن را,” او اضافه شده است.

پس از ساخت حرکت خود را بازگشت به لیگ برتر از ولفسبورگ در آلمان ده بروین افزایش شهرت خود را به عنوان یکی از رهگذران در جهان است.

او پس از برنده لیگ برتر عنوان و یک جام حذفی با منچستر سیتی و همچنین دست به یک سوم در پایان محل با بلژیک در سال 2018 جام جهانی در روسیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>