کرالا Nipah بازمانده به دنبال پیوستن به Covid مبارزه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

زمانی که او 19, M Ajanya یک دانشجوی پرستاری در شمال کرالا قرارداد مخوف Nipah بیماری ویروسی است که میزان مرگ و میر از 80 درصد است. Ajanya بود در یک هفته اما نمی دهد تا و نه پزشکان او. او بهبود یافت.

اکنون 21 Ajanya که فارغ التحصیل این سال از دولت دانشکده پرستاری و مامايی در کالیکوت با مدرک کارشناسی ارشد در GNM (عمومی پرستاری و مامایی) است انتظار برای یک کار. “من مشتاق به کار در یک Covid بیمارستان,” او می گوید. او عطریست با Nipah, Ajanya می گوید تنها او را دوست دارم او انتخاب حرفه و حتی بیشتر. “بسیاری از دعا برای زندگی من (زمانی که من در بیمارستان) و آن زمان برای من به پرداخت.”

دختر یک کارگر مزرعه و یک anganwadi کارگر Ajanya قرارداد Nipah در حالی که کارآموزی در کالیکوت کالج پزشکی بیمارستان در سال 2018 است. “من در بخش مراقبت ويژه (intensive care unit) مراقبت از بیماران من به عنوان بخشی از آموزش است. در 18 مه 2018 من توسعه یافته تب بالا و بیماری های دیگر و پذیرفته شدم در همان بخش است. دو روز بعد من را از دست داده آگاهی. من بعد گفت Lini Puthussery بود و در همان ward,” او گفت:.

Puthussery همچنین یک پرستار تسلیم به این ویروس بعد. در سال گذشته دولت برقرار جایزه در حافظه; سازمان بهداشت جهانی بیش از حد ستایش فداکاری.

“به نظر من پرستاری یکی از ویژگیهای حرفه در جهان است. تبدیل شدن به یک پرستار بود که رویای دوران کودکی من. من احساس می کنم من نزدیکتر به رویای من. من اعمال می شود به مکان های مختلف (برای کار) من منتظر تماس بگیرید. به عنوان یک مبتدی وقت آن است که برای به چالش ها ، من خیلی دوست دارم برای درمان Covid بیماران” Ajanya می گوید و اضافه کرد که او هنوز در ارتباط با برخی از پرستاران و پزشکان که درمان او.

او یکی از دو بازماندگان Nipah در سال 2019 از مجموع 19 نفر مبتلا به این ویروس مرگبار است. منطقه افسر پزشکی Dr V Jayasree به یاد Ajanya و چالش بیماری او مطرح شده. “یک سر پرستار بيمارستان بودم برای یک هفته نگه داشتن چشم در هر دقیقه است. این فوق العاده است که او آماده است به این حرفه است.” Jayashree اضافه می کند که مبارزه با Nipah اتحاد پولادین پزشکی حرفه ای در شمال کرالا.

با هیچ درمان شناخته شده و به طور کامل خالی در مورد منبع عفونت و بهداشت کارگران مبارزه شجاعانه است.

Ajanya فکر می کند مراقبت های بهداشتی کارگران را در نهایت بهتر از Covid-19 بیش از حد. “بسیاری از رزمندگان خط مقدم کاهش یافته طعمه به هیولا ویروس; قربانی خود را الهام گرفته از مردم مثل من و من مطمئن هستم که ما اهلی آن را به زودی.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>