کرالا vlogger که مستند اقامت خود در انزوا بيمارستان مرخص

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | کوچی | منتشر شده در تاریخ: 10 مارس سال 2020 4:30:05 am

Kerala vlogger, novel coronavirus, Covid-19, coronavirus india cases, indian express news فولادوند Subhan پرواز به زادگاه خود Kannur از دبی بعد از قطع خود سفر جاده ای.

یک کرالا-بر اساس vlogger که به دنبال سرکوب نگرانی در مورد رمان coronavirus از طریق آموزنده ویدئوها از انزوا بخش در یک بیمارستان دولتی در Kannur بود مرخص روز یکشنبه پس از آزمایش منفی برای Covid-19.

فولادوند Subhan که حساب YouTube ‘ایرانی مسافر’ بیش از 6 لاخ مشترکین بستری شد به جداسازی بخش در یک بیمارستان دولتی در Kannur هفته گذشته به دلیل سفر تاریخ است. Subhan که شروع به یک سفر جاده ای در ماه اکتبر سال گذشته پوشش چندین کشور اروپایی و ایران قطع کرده و کوتاه تور خود را در جمهوری آذربایجان پس از اینکه اجازه ورود به گرجستان پرواز کرد و به زادگاه خود Kannur از دبی.

ظاهر شاد در فیلم مصدر مستند چگونه او راه می رفت از طریق Kannur فرودگاه با مردم حفظ فاصله از او به دلیل مشکوک به عفونت است. “من سفر مانند نخست وزیر. آنها (مقامات فرودگاه) نقل مکان کرد و همه مسافران دور و حذف گمرک را بررسی کنید. برای اولین بار در زندگی من, من احساس می کنم مانند یک VIP” باید گفت در یک فیلم قبل از آمبولانس whisked او را به یک بیمارستان در Kannur. هنگامی که یک فرودگاه رسمی از او خواسته نمی شود ترس او پاسخ داد: “من نمی ترسم. همه در همه ، حتی اگر من در رختخواب و برای 15 روز من لذت ببرید. من مطمئن شوید که به گسترش عفونت به هر کسی.”

در انزوا ward, Subhan اعتبار دولت با احترام درمان بیماران و پاکیزگی در بخش. “وجود دارد هیچ چیز به ترس در مورد. از آنجا که ما در حال زندگی در کرالا است. نظام سلامت در کرالا به رسمیت شناخته شده توسط جهان است. ما پزشکان و پرستاران هستند او گفت:” در یک ویدیو.

در دیگر کلیپ های vlogger دقیق رژیم غذایی خود را به عنوان به خوبی به عنوان اقدامات احتیاطی که باید توسط کسانی که سفر از کشورها را تحت تاثیر قرار. “اگر کسی علائم شما باید بستری بلافاصله. شما نباید در خانه بماند و خطر آلوده کردن خانواده خود و… شما باید با لغو همه سفرهای خود را… این است که زمان خوبی برای سفر” گفت: Subhan که برداشت سرفصل در سال 2018 توسط مسافرت مفتی از کرالا به نپال در هفت روز در حالی که بسته صرفا از روی خیرخواهی از غریبه ها.

در طول سه روز اقامت در انزوا ward او همچنین موفق به متقاعد کردن پرستاران که پس از نگاه او را به عضویت خود در کانال یوتیوب. “ما هرگز نباید ترس از ما در سیستم پزشکی… من این کار رو انجام Malayalis که می خواهند به درک چگونه یک جداسازی بخش کار می کند. من می خواهم برای دادن قدرت به آنها گفت:” در یک ویدیو. با توجه به Subhan تنها مشکلات در بیمارستان بودند پشه و نامنظم تامین آب در حمام.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>