کرالا نیروی کار توصیه می کند چهار مرحله کاهش lockdown; قطار و هواپیما شروع به آخرین

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط ویشنو Varma | کوچی | به روز شده در: 7 آوریل سال 2020 5:19:13 pm

coronavirus lockdown, kerala coronavirus lockdown, kerala cases coronavirus, india lockdown, پرسنل امنیتی در خالی ایستگاه در کرالا است. (اکسپرس عکس)

نیروی کار از کارشناسان تشکیل شده توسط کرالا دولت توصیه کرده است تدریجی و مرحله به مرحله آرامش Covid-19 مستند اقدامات پست مارس 14, در حالی که نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی تعدادی از عفونت های جدید در دولت است.

17-عضو کارگروه به ریاست رئیس سابق وزیر متر ابراهیم ارائه گزارش به وزیر Pinarayi Vijayan در تریواندروم روز دوشنبه بر اساس آن دولت است به احتمال زیاد به تدوین و فرموله کردن پاسخ خود را به این مرکز در مورد چگونگی و زمانی که مستند باید برداشته شود. دنبال زندگی می کنند به روز رسانی

تا دوشنبه شب کرالا گزارش 327 موارد مثبت coronavirus که 59 بهبود یافته اند و دو شکست در برابر عفونت است. در حال حاضر 266 نفر تحت درمان هستند در انزوا در بیمارستان در سراسر 13 از 14 مناطق در دولت است.

بخش عمده ای از بیماران متعلق به شمالی کسرگد منطقه که در آن 128 نفر دارای آزمایش مثبت تا کنون برای رمان coronavirus. رئیس جمهوری در جلسه توجیهی مطبوعاتی روز دوشنبه گفت: دولت موفق شده بود که در حاوی شیوع و می رفتن برای تست سریع مدل برای شناسایی جامعه انتقال ویروس است.

This Kerala district has launched an innovative model for faster Covid-19 sample collection در تست های مرکز در کرالا است. بخش عمده ای از بیماران متعلق به شمالی کسرگد منطقه که در آن 128 نفر دارای آزمایش مثبت تا کنون برای رمان coronavirus. (اکسپرس عکس)

یک عضو نیروی کار درخواست بود به نام گفت: کمیته brainstormed جمعی و توصیه می شود یک میزبان از اقدامات که اطمینان حاصل شود ادامه اجتماعی فاصله اقدامات در میان مردم در این مراسم از سراسر کشور قفل پایین منتهی به مارس 14.

در حالی که نقاط مانند Kasaragod تریواندروم و Kannur ادامه خواهد داد برای حفظ تنگ شب زنده داری در جنبش عمومی و سایر مناطق, گزارش یک سقوط در تعدادی از موارد می توانید استراحت محدودیت در چهار مرحله صورت به طوری که مردم در بخش های خاصی می توانید به روش معمول خود را از زندگی است. دولت در حال حاضر هفت کانون منطقه.

Medical college being built for 4 years made hospital in 4 days خارج از انزوا بيمارستان در کرالا است. (اکسپرس عکس)

“برای مثال در مرحله اول تنها اتوبوس ها اجازه خواهد داشت به فعالیت است که بیش از حد محلی. در مرحله دوم بین منطقه حرکت اتوبوس ها اجازه خواهد داشت. در مرحله سوم و اتوبوس از خارج از دولت را می توان مجاز به در آمده است. قطار و پروازهای بین المللی می تواند اجازه داده می شود تنها در آخرین مرحله. هر مرحله حدود 15 روز به پایان ماه جولای” این منبع گفت.

“با توجه به حرکت خودروهای شخصی یک فرد حتی سیاست بر اساس تعداد ثبت نام می تواند اجرا شود به منظور محدود کردن تعدادی از اتومبیل در جاده ها است. یکشنبه می تواند یک ماشین-روز رایگان. در اتوبوس و یک سیاست از یک فرد در هر صندلی باید اجرا شود” او اضافه شده است.

Kerala, Kerala COVID-19, Corona Virus کرالا اولیه آمادگی و آن قوی و غیر متمرکز بیماری سیستم نظارت ساخته شده است آن را ممکن است برای پیگیری کردن اولیه و ثانویه مخاطبین خارجی عودت. (تصویر: کرالا دولت PRD)

این کمیته همچنین توصیه ساده از مشتریان در مغازه ها و سوپر مارکت ها, مشاوره تنها یک نفر در هر خانواده به سرمایه گذاری در خارج برای مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری. معامله گران در خرید و فروش غیر ضروری بخش های مانند جواهرات و اشیای قیمتی و الکترونیک را می توان مجاز به باز کردن کسب و کار خود را در مرحله نهایی زمانی که این معضل از عفونت های ویروسی است دیده می شود که تا حد زیادی فروکش کرد در دولت است.

وظیفه نیروی عضو گفت: همه این توصیه ها وزن خواهد شد به شدت در پاسخ از مرکز که درخواست همه کشورها در وهله اول به ارائه توصیه هایی در طبیعت از قفل کردن اقدامات پست مارس 14. در روزهای اخیر بسیاری از ایالت ها خواسته اند به مرکز گسترش ملی قفل پایین و تا پایان ماه.

به این سوال که آیا توصیه های خود را عملی شد به اندازه کافی برای اطمینان از اجرای بر روی زمین منبع پاسخ داد: “بله, این یک سوال معتبر است. دولت می گوید که حدود دو لاخ داوطلبان که می تواند کمک به اجرای محدودیت. اما آنچه که در طبیعت از فرمان ما می توانید بر روی داوطلبان? خواهد مردم گوش دادن به دستورالعمل داوطلبان? کسانی که این مسائل است.”

عجله برای بلیط

در ضمن به این امید که حرکت قطارها و اتوبوس های بین کشورها خواهد بود آرام پست مارس 14, افرادی که مایل به بازگشت به کرالا شده اند و رزرو بلیط در یک مقیاس گسترده. صندلی های عمده قطار و اتوبوس خدمات شده اند و پر کردن سریع.

در بنگلور-Kanyakumari ‘جزیره’ اکسپرس محبوب یک شبه قطار بین کرالا و آن شهر وجود دارد یک لیست انتظار صندلی در تمام کلاس ها از 15 آوریل تا 19. عجله برای جای خواب کلاس بلیط بالاترین با لیست انتظار وضعیت معلق در هوا در 247/57 در 15 آوریل. در همان روز 12777 قطار از Yeswantpur به Kochuveli و 16315 بنگلور-Kochuveli باید انتظار-لیست بلیط در تمام کلاس ها.

قیمت بلیط خصوصی بین دولت, اتوبوس, خدمات پست, مارس 14 نیز بالا رفته است ، برای مثال AC بلیط از بنگلور به Ernakulam در یک روز هفته به طور متوسط هزینه حدود 1000-1200 تومان. اما در آوریل 15, نگاهی به عمده خدمات اتوبوس را نشان می دهد بلیط اعم بین 1600 تومان و تومان 2300.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>