کرالا شروع به بررسی در Covid نقاط شامل همه گیر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

با Covid-19 موارد بالا رفتن به طور پیوسته کرالا در روز دوشنبه راه اندازی خانه-به-خانه بررسی در مناطق آسیب دیده و تا سطح شیب دار خانه امکانات قرنطینه با کمک داوطلبان ارشد وزیر Pinarayi Vijayan گفت.

“دولت است که همه را برای کاهش تهدید ناشی از بیماری همه گیر. ما باید راه اندازی یک خوشه مدیریت استراتژی و معرفی یک موج طرح در مناطق خاص. در برخی از موارد منابع مشخص نیست بنابراین ما باید برای نگه داشتن بیشترین افروزی” Vijayan گفت.

دولت در آستانه صاف Covid-19 منحنی در هفته اول ممکن است اما در عوض موارد رسید و پس از مهاجران و مردم سرگردان در سایر نقاط کشور شروع به بازگشت. حداقل 1.25 لاخ مهاجران و 2.50 لاخ مردم از کشورهای دیگر بازگشته اند به کرالا از مستند هنجارهای شد آرام در هفته اول ماه مارس.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش.

CM گفت: شب زنده داری در خانه امکانات قرنطینه تقویت خواهد و خدمات Covid داوطلب استفاده خواهد شد در یک راه بزرگ است. دولت قبلا شناور داوطلب خدمات متشکل از جوانان به کمک های مردمی واحد از این ویروس در تیم مدیریت. آنها را به نگه داشتن چشم در کسانی که از موازین قرنطینه هنجارها و بررسی “سوپر پخش”. سلامت کارگران آغاز شده خانه به خانه نظرسنجی در Covid-19 نقاط, او گفت:. پس نهادی قرنطینه است تبدیل به یک بار مالی دولت است تخمگذار تاکید بیشتری بر روی صفحه اصلی قرنطینه این روز است.

کرالا گزارش یکی بیشتر تلفات در نظر گرفتن مرگ و میر به 24 در حالی که 121 مورد جدید در زمان Covid-19 شمارش به 4310. در حال حاضر وجود دارد 2,057 دفاع کند گرفته شد فعال موارد در دولت در حالی که 2,229 بهبود یافته اند. نه CISF پرسنل و پنج سلامت کارگران از جمله موارد CM گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>