کرالا ‘سریال قتل’: نشاط جوزف تلاش خودکشی در زندان بستری در بیمارستان با شکاف مچ دست

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | کوچی | به روز شده: فوریه 27 سال 2020 8:08:02 am

Kerala serial killings, Kerala murders, Koodathai serial killings, Koodathai murders, Kerala Koodathai serial killings, Koodathai serial killings Kerala, Kerala news, Indian Express نشاط پذیرفته شده است به کالیکوت کالج پزشکی با یک شکاف مچ دست, پلیس گفت:. (عکس)

نشاط و یوسف و متهم به قتل شش عضو از خانواده گسترده خود را در ماه اکتبر 2019 در Koodathai روستا در کرالا کالیکوت منطقه که گفته می شود اقدام به خودکشی در زندان است. پذیرفته شد و به کالیکوت کالج پزشکی صبح روز پنجشنبه با یک شکاف مچ دست پلیس گفته خبرگزاری ANI.

نشاط دستگیر شد و در ماه اکتبر 2019 به اتهام قتل شوهرش پدر و مادر در قانون و سه نفر دیگر از اعضای Ponnamattom خانواده بیش از 14 سال از سال 2002.

نشاط منجر شد که همه به این باور او یک عضو هیات علمی از ابتلای-Calicut, بعد از ازدواج فرد دیگری که همسر اول خود یک دختر ساله در میان اتهام قتل قربانیان.

پلیس ادعا نشاط کشته شدن همه آنها با استفاده از سيانور و که او تا به حال یک انگیزه برای هر قتل است. پلیس نیز بر این باور نشاط یک تجارت فارغ التحصیل شده بود که بنا به گزارش ها در حال اجرا در یک سالن زیبایی, برنامه ریزی برای کشتن او در اواخر شوهر خواهر زندگی می کند که در Ernakulam.

همراه با نشاط و دو نفر دیگر دستگیر شدند که یکی از آنها او را نسبت M S Mathew که مشغول به کار به عنوان یک فروشنده با جواهرات و اشیای قیمتی خروجی.

اگر چه مرگ و میر مرموز صورت گرفت بین سال های 2002 و 2016 پلیس شروع به تحقیق در این موارد تنها در ماه اوت سال 2019 پس از شکایت از یکی دیگر از پسر مرحوم سالمندان زن و شوهر است.

اولین مرگ قرار گرفت که در Ponnammattam خانواده در Koodathai روستا بود از Annamma توماس 57 بازنشسته معلم در سال 2002. او سقوط پس از مصرف سوپ و فوت قبل از بستری به بیمارستان. شش سال بعد در سال 2008 Annamma شوهر تام توماس 66 نیز فرو ریخت و بعد از خوردن غذا. هر دو این مرگ و میر معتقد بودند پس از آن بوده است در نتیجه قلب دستگیری.

همچنین به عنوان خوانده شده | کرالا ‘سریال قتل’: خواسته های مطرح شده به پروب سه مرگ و میر بیشتر

با نشاط بود و همچنین گسترش این داستان که شوهرش فوت کرد بعد از ایست قلبی, پلیس گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>