توسط: اکسپرس میز وب | کوچی | منتشر شده در تاریخ: مارس 18 سال 2020 12:36:11 pm

Kerala: Recovered Covid-19 patient dies in Manjeri, govt says he had comorbidities Coronavirus (COVID-19): پزشکان در real-time Polymerase Chain Reaction آزمایشگاه PCR (lab) در Kalamassery کالج پزشکی بیمارستان در Kochi. بیمار مورد آزمایش قرار گرفت سه بار; تمام آزمایشات منفی بود. (PTI عکس/فایل)

Coronavirus (COVID-19): مرگ 85 سال در کرالا شرنور منطقه نمی تواند نسبت به این رمان coronavirus عفونت دولت وزیر بهداشت KK Shailaja گفت شنبه.

ساکن منجری که تا به حال زمان قلب و عوارض تنفسی در حال آزمایش مثبت برای Covid-19 در 2 آوریل در منجری دانشکده پزشکی. او پس از آن جدا شده و خانواده اش در قرنطینه صفحه اصلی. با توجه به بیماریهای همراه یک کارشناس تیم پزشکی تشکیل شد به کار بر روی خود را درمان.

خواندن این داستان در مالایالامی

“با توجه به سن و عوارض دیگر, او در حال حاضر شده است از لحاظ جسمی خسته هنگامی که او در آورده بود. اما او داده شد بهترین مراقبت توسط پزشکان و دیگر کارکنان. در طول زمان او بهبود و شروع به صحبت کردن به خانواده خود را از طریق تلفن. او سه بار مورد آزمایش قرار گرفت و همه آنها را به عقب آمده بود منفی است. بنابراین ما طبقه بندی او را به عنوان یک بهبود بیمار” وزیر بهداشت و درمان گفت.

“اما در اوایل امروز به ما آموخته است که او در گذشت. او تا به حال توسعه یافته برخی از کلیه عوارض مربوط در ضمن. ما بسیار خوشحال برای دیدن او بهبود می یابند اما متاسفانه او در گذشت. پس از او آزمایش منفی سه بار او مرگ را نمی توان به عنوان طبقه بندی شده Covid مرگ,” او اضافه شده است.

بدن خواهد شد تحویل به خانواده اش که توصیه شده است شامل تعداد کمی از مردم برای آخرین مراسم در زمینه مستند.

همین حالا این مقالات در Coronavirus از توضیح بخش:

چگونه coronavirus حملات گام به گام

ماسک یا ماسک? چرا هدایت شده است تغییر

علاوه بر پوشش من باید دستکش بپوشید وقتی که من رفتن به خارج از منزل?

چگونه آگرا بیلوارا و Pathanamthitta Covid-19 مهار مدل های متفاوت

می coronavirus آسیب مغز شما ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im