نوشته شده توسط ویشنو Varma | کوچی | انتشار: 3 آوریل سال 2020 10:39:48 pm

coronavirus, coronavirus outbreak, coronavirus i india, coronavirus test kits, coronavirus testing, National Institute of Virology, indian express news MyLab کشف و راه حل های Pvt با مسئولیت محدود مولکولی تشخیصی شرکت مستقر در پونا یکی از اولین در هند به منظور توسعه یک کیت تشخیصی برای coronavirus کردم و تایید از ICMR. (بازنمودی تصویر)

کرالا دریافت اولین دسته از 1000 RT-PCR (reverse transcription-polymerase chain reaction) تست کیت های ساخته شده توسط پونا-بر اساس MyLab کمک خواهد کرد که دولت در بخش بهداشت و درمان در گرفتن نتایج سریع تر برای سواب نمونه Covid-19 بيمار.

MyLab کشف و راه حل های Pvt با مسئولیت محدود مولکولی تشخیصی شرکت مستقر در پونا یکی از اولین در هند به منظور توسعه یک کیت تشخیصی برای coronavirus کردم و تایید از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR). جدا از MyLab این کیت ساخته شده توسط Altona تشخیص اند نیز توصیه شده توسط ICMR. تست کیت های هر دو شرکت پیدا شد به 100% تطابق میان درست مثبت و منفی درست نمونه ICMR گفت: در انتشار در مارس 23.

دسته اول از RT-PCR و تست کیت رسیده است که کرالا دستور داده شد توسط کنگره رهبر و تریواندروم MP شاشی Tharoor با تخصیص Rs 57 lakhs از MPLADS بودجه. کیت پرواز از بمبئی به کالیکوت توسط یک SpiceJet پرواز باری و سپس تحویل به تریواندروم توسط جاده بودند به طور رسمی تحویل به وزیر توسط نماینده نماینده. دوم دسته ای از 2000 تست کیت دلالي شده اند و می رسند در دولت یکشنبه گفت: یک منبع نزدیک به MP.

در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در پایتخت خارجه, وزیر Pinarayi Vijayan گفت: RT-PCR کیت کمک خواهد کرد که در گرفتن نتایج سریع تر برای نمونه Covid-19. با استفاده از این کیت نتایج availed می تواند در دو و نیم ساعت به شش تا هفت ساعت است که آن را در حال حاضر طول می کشد. وزیر تشکر MP برای ابتکار عمل خود را.

با توجه به منابع دسته اول از RT-PCR کیت استفاده خواهد شد در تریواندروم منطقه یکی از ملی نقاط مهم برای coronavirus به ویژه در میان کسانی که مظنون به دست داشتن در تماس با 68 سال از Pothenkodu که روز یکشنبه درگذشت. در حالی که همه دیگران که آزمایش مثبت برای این ویروس در کشور یا سابقه سفر خارجی و یا تماس با فرد آلوده از وزارت بهداشت مقامات شده اند قادر به پین نقطه منبع عفونت متوفی از Pothekodu. اعضای خانواده خود را در حال حاضر تحت قرنطینه.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: چه چیزی می تواند باعث COVID-19 بیمار به عود پس از بهبود ؟ | COVID-19 مستند به تمیز کردن هوا, اما ممکن است این خبر خوب. اینجا چرا | می تواند جایگزین طب کار در برابر coronavirus? | پنج دقیقه تست برای COVID-19 شده است آماده و هند و ممکن است دریافت آن بیش از حد | چگونه هند در حال ساخت تا دفاع در طول مستند | چرا تنها کسری از کسانی که با کروناویروس بشدت رنج می برند | چگونه بهداشت و درمان کارگران محافظت از خود را از آلوده شدن? | چه آن را به راه اندازی جداسازی بخش?

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net