کرالا کشیش به جرم تجاوز به عنف و اخراج توسط پاپ

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک کشیش ارشد در کرالا بود که محکوم به یک زندگی دو اصطلاح برای تجاوز به یک دختر بچه اخراج شده است توسط رئیس عالی کلیسای کاتولیک پاپ فرانسیس به Manathawady اسقف گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه.

رابین Vadakkumchery به حالت تعلیق در آمد از این حرفه پس از محکومیت خود را در سال گذشته است.

“پاپ در حال استفاده از قدرت های ویژه ای برای اخراج او از روحانیت. او آگاهانه در مورد آخرین تصمیم” اسقف نشین را در بیانیه ای گفت:.

کلیسا تا به حال با آن مواجه شدید, انتقاد نه اقدام علیه کشیش حتی پس از محکومیت خود را در این مورد دیدم که بسیاری از پیچش و چرخش.

پرونده کشیش بود ظاهر در سال 2017 پس از 17 سال به هنگام تولد به یک کودک در یک کلیسا-اجرای بیمارستان.

زمانی که جرم و جنایت ظاهر پدر دختر گفت: او تجاوز دختر خود را و دستگیر شد. در طول بازجویی پلیس اختلاف در اظهارات خود اما پس از پایدار بازجویی او را شکست و نشان داد که کل داستان.

کشیش برگزار شد در حالی که او در تلاش برای فرار از کشور.

محاکمه در حفاظت از کودکان در جرائم جنسی (Pocso) عمل دادگاه در تهلسری در شمال کرالا شاهد بیشتر درام. قربانی تا به حال به دادگاه گفت که او تا به حال رضایت طرفین از رابطه جنسی با کشیش متهم و آنها باید اجازه داده شود به با هم زندگی می کنند.

بعد پدر و مادر او و بسیاری دیگر از شاهدان نیز خصمانه تبدیل شده.

کلیسا جلب توپخانه ضد هوایی برای دفاع از متهم و در یکی از جلسات نماز وجود دارد یک تماس را به دعا برای او.

دادگاه محکوم Vadakkumchery به 20 سال دقیق حبس برای تجاوز در فوریه 2019 و سیلی جریمه تومان 300,000 تحت جرائم مختلف از جمله تجاوز به عنف از بین بردن شواهد و خیانت.

آن را نیز به دستور پلیس به کتاب پدر و مادر او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>