توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | Published: February 7, 2020 1:00:27 pm

kerala lottery result, kerala lottery result today, kerala lottery results, karunya lottery, karunya lottery result, karunya lottery kr 408 result, kr 408, kr 408 lottery result, kr408, kerala lottery result kr 408, kerala lottery result kr 408 today, kerala lottery result today, kerala lottery result today karunya, kerala lottery result karunya کرالا Nirmal قرعه کشی NR-159 امروز نتایج: اگر پول جایزه کمتر از 5,000 تومان این برندگان می توانید ادعا می کنند پول از هر قرعه کشی فروشگاه در کرالا

کرالا Nirmal قرعه کشی NR-159 امروز نتایج: از دولت کرالا قرعه کشی گروه امروز اعلام خواهد شد نتایج حاصل از کرالا Nirmal قرعه کشی NR-159. اولین جایزه به ارزش 60 تومان لاخ در حالی که دوم و سوم هستند Rs 5 لاخ و Rs 1 لاخ بود. این جایزه تسلی 8,000 تومان است.

اگر پول جایزه کمتر از 5,000 تومان این برندگان می توانید ادعا می کنند پول از هر قرعه کشی فروشگاه در کرالا است. اگر مقدار به دست آورد بالاتر از تومان 5,000, برندگان را مجبور به تسلیم بلیط خود را قبل از یک بانک یا دولت قرعه کشی با دلایل شناسه.

زنده نتایج را اعلام خواهد کرد در 3 ساعت. نتایج رسمی در دسترس خواهد بود و از ساعت 4 به بعد در http://www.keralalotteries.com/. قیمت بلیط تک تومان 30 در حالی که کل کتاب هزینه 750 تومان.

با هفت و روزانه چندین سپر تساوی قرعه کشی یکی از بزرگترین جریان های نقدی در کرالا است.

دولت سازماندهی چهار جشنواره سپر تساوی — Onam, Vishu کریسمس و Pooja/Dussehra.

وجود دارد دو فصلی جکپات های موسمی و تابستان سپر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im