توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 12 سال 2020 3:43:29 pm

Kerala man suffers burn injuries in uae, indians in uae, uae kerala population آنیل Ninan, 32 است در وضعیت بحرانی است در حالی که همسر خود را Neenu که دریافت 10 درصد سوختگی را از خطر (Facebook/anil.ninan)

یک درهم مبتنی بر انسان از کرالا پایدار 90 درصد سوختگی در حالی که تلاش برای نجات همسر خود را از یک آتش سوزی در خانه خود در Umm Al Quwain, خلیج تایمز گزارش داد.

آنیل Ninan, 32 است در وضعیت بحرانی است در حالی که همسر خود را Neenu که دریافت 10 درصد سوختگی را از خطر است.

“به گفته پزشکان وضعیت او بسیار مهم است. ما همه دعا برای او” ژوئیه آنیل نسبی است که در این بیمارستان گفت: روزانه است. اما بیماری همسرش پایدار است. “او در حال انجام است درست است. او تنها 10 درصد سوختگی است و دوره نقاهت” نسبت اضافه شده است.

این زوج دارای یک دختر چهار ساله و پسر. حادثه رخ داده در روز دوشنبه هنگامی که آتش ناشی از یک مشکوک اتصال کوتاه از جعبه های الکتریکی قرار داده شده در راهرو آپارتمان خود را در Umm Al Quwain شهر در امارات متحده عربی. آنیل بود که در اتاق خواب زمانی که این حادثه اتفاق افتاد با عجله به نجات همسر خود را که تا به حال در راهرو.

این زن و شوهر که دارای یک دختر چهار ساله و پسر بود با عجله به شیخ خلیفه بیمارستان عمومی در Umm al Quwain شد و بعد منتقل به مفرق بیمارستان در ابوظبی در روز سه شنبه برای مراقبت بحرانی در این گزارش به نقل از Sojan توماس قائم سنت توماس Mar Thoma کلیسا در راس الخیمه به عنوان گفت.

“ما نمی دانیم که جزئیات دقیق. اما Neenu اول آتش گرفت در حالی که او در راهرو. آنیل که در اتاق زد و در تلاش بود تا او را نجات دهد زمانی که شعله های آتش به او گفت:” چند در اوصاف کشیش که می دانست این زن و شوهر بیش از یک سال است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im