کرالا قرعه کشی برنده برنده W-556 امروز نتایج: اولین جایزه به ارزش 75 تومان لاخ!

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | کوچی | به روز شده: مارس 16, 2020 1:44:59 pm

Kerala Win Win Lottery Results: کرالا برنده برنده قرعه کشی نتایج جستجو: قیمت بلیط تک تومان 30 در حالی که کل کتاب هزینه 750 تومان.

کرالا برنده W-556 قرعه کشی امروز نتایج: از دولت کرالا قرعه کشی گروه شنبه اعلام خواهد شد نتایج حاصل از برنده شدن در قرعه کشی برنده W-556. اولین جایزه به ارزش 75 تومان لاخ در حالی که دوم و سوم هستند lakh 10 تومان و تومان 1 لاخ بود. این جایزه تسلی 8,000 تومان است.

زنده نتایج اعلام خواهد شد از 2:55 pm به بعد. نتایج رسمی در دسترس خواهد بود در 3:55 pm به بعد. شما می توانید نتیجه خود را در http://www.keralalotteries.com. قیمت بلیط تک تومان 30 در حالی که کل کتاب هزینه 750 تومان.

اگر پول جایزه کمتر از 5,000 تومان این برندگان می توانید ادعا می کنند پول از هر قرعه کشی فروشگاه در کرالا است.

اگر مقدار به دست آورد بالاتر از تومان 5,000, برندگان را مجبور به تسلیم بلیط خود را قبل از یک بانک یا دولت قرعه کشی با دلایل شناسه.

با هفت و روزانه چندین سپر تساوی قرعه کشی یکی از بزرگترین جریان های نقدی در کرالا است. دولت سازماندهی چهار جشنواره سپر تساوی — Onam, Vishu کریسمس و Pooja/Dussehra.

وجود دارد دو فصلی جکپات های موسمی و تابستان سپر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>