کرالا قرعه کشی Karunya به علاوه KN-306 امروز نتایج: برنده را به خانه Rs 80 لاخ!

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 5 مارس سال 2020 1:00:04 pm

Kerala Karunya Plus Lottery KN-306 Today Results: کرالا Karunya به همراه قرعه کشی KN-306 امروز نتایج جستجو: قیمت یک بلیط 40 تومان و کل جزوه در دسترس خواهد بود برای 1000 تومان.

کرالا Karunya به همراه قرعه کشی KN-306 امروز نتایج: از دولت کرالا قرعه کشی گروه اعلام خواهد شد نتایج Karunya به همراه قرعه کشی KN-306 امروز. سپر جایزه به ارزش 80 تومان لاخ و پس از 10 تومان لاخ و Rs 1 لاخ برای دوم و سوم جایزه بود. این جایزه تسلی 8,000 تومان است.

از نتایج زنده خواهد بود از 3 بعدازظهر به بعد و نتایج کامل را به طور رسمی در دسترس http://www.keralalotteries.com/ از 4 بعد از ظهر. قیمت بلیط تک تومان 40 و کل جزوه در دسترس خواهد بود برای 1000 تومان.

اگر پول جایزه کمتر از 5,000 تومان این برندگان می توانید ادعا می کنند پول از هر قرعه کشی فروشگاه در کرالا است. اگر مقدار به دست آورد بالاتر از تومان 5,000, برندگان را مجبور به تسلیم بلیط خود را قبل از یک بانک یا دولت قرعه کشی با دلایل شناسه.

جدا از Karunya کرالا قرعه کشی اجرا تساوی برای دیگر دولتی قرعه کشی مانند Sthree Sakthi برنده Pournami نیرمال, Karunya پلاس و Akshaya.

با هفت و روزانه چندین سپر تساوی قرعه کشی یکی از بزرگترین جریان های نقدی در کرالا است. دولت سازماندهی چهار جشنواره سپر تساوی — Onam, Vishu کریسمس و Pooja/Dussehra. وجود دارد دو فصلی جکپات های موسمی و تابستان سپر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>