کرالا بهترین coronavirus آزمون رای دادن در کشور, اما کافی است ؟

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط ویشنو Varma | کوچی | به روز شده در: 1 آوریل سال 2020 4:33:49 pm

Kerala, Kerala COVID-19, Corona Virus کرالا اولیه آمادگی و آن قوی و غیر متمرکز بیماری سیستم نظارت است که این امکان را برای پیگیری کردن اولیه و ثانویه مخاطبین خارجی عودت و نظارت بر آنها را برای علائم به سرعت. تصویر: کرالا دولت PRD

پس از 30 ژانویه که اولین مورد مثبت از رمان coronavirus گزارش شد در کرالا در یک دانشجوی پزشکی از ووهان 241 افراد باید آزمایش مثبت تا کنون در دولت به عنوان هر داده تا 31 مارس است. در حال حاضر 215 از آنها تحت درمان هستند در انزوا در بیمارستان در حالی که 24 مرخص شده پس از بهبودی کامل. دو نفر دیگر باید تسلیم به این بیماری است.

در سراسر هندوستان, Kerala می ایستد دوم در نظر تایید موارد فقط پشت ماهاراشترا با 302. کرالا گزارش از تعداد زیادی از موارد نسبت به دلایل متعدد. اکثریت افرادی که آزمایش مثبت در دولت کسانی هستند که در بازگشت از کشورها در خاورمیانه و اروپا و آمریکا و انگلستان است. کرالا تراکم بالایی از مهاجران به ویژه در خاورمیانه توسط آمریکا و اروپا است. دلیل دوم این است که دولت در اوایل آمادگی و آن قوی و غیر متمرکز بیماری سیستم نظارت است که این امکان را برای پیگیری کردن اولیه و ثانویه مخاطبین خارجی عودت و نظارت بر آنها را برای علائم به سرعت. سومین و شاید مهم ترین دلیل این است که کرالا اولیه تلاش به گام تا تست از تمام کسانی که متناسب با معیارهای خود و ramping تا در باز تست بیشتر مراکز و آزمایشگاه.

به عنوان هر یک آزادی در تاریخ 31 مارس به دولت ارسال کرده است و در مجموع 7,485 سواب نمونه برای تست که 241 آزمایش مثبت و 6,381 بازگشته اند منفی است. نتایج باقی مانده هنوز می رسند. این کار به بالا 188.7 آزمون در هر میلیون نفر بالاترین نرخ در کشور در حال حاضر است. در مقابل کارناتاکا تست رای می ایستد در یک لاشی 47.4 میلیون نفر به دنبال ماهاراشترا با 29.3 میلیون نفر.

اما با وجود داشتن پاک کردن لبه بیش از کشورهای دیگر از نظر تست رای پزشکان و کارشناسان در کرالا با احتیاط بیش از حد ممکن است جامعه گسترش در دولت هستند و درخواست از دولت برای جلوگیری از خود راضی در این مقطع. تنها ترکیبی از تشدید تصادفی تست همراه با دقیق مستند و اجتماعی فاصله اقدامات در هفته های آینده می تواند کمک به دولت جزر و مد در طول بحران. هفته اول مارس مضاعف است بسیار مهم برای کرالا: آن است که هفته گذشته از خانه اجباری قرنطینه برای کسانی که در بازگشت از کشورهای خارجی در فینال خیلی قبل از فرودگاه بودند به طور نامحدود بسته است. اگر این امکان وجود دارد که از نمایی افزایش موارد آن در حال حاضر.

کلی استدلال این است که موارد بیشتری را جست و خیز کردن از گنجه تنها در صورتی متحده تست بیشتر. در غیر این صورت خطر از افراد بدون علامت گسترش عفونت ندانسته در جامعه بالا است. هنگامی که در بیشتر موارد مثبت در حال کشف آنها می تواند بلافاصله جدا شده و تحت درمان و جلوگیری از این ویروس از انتقال به گروه پرخطر افراد از جمله افراد مسن و کسانی که با بیماری های زمینه ای مانند دیابت و قلبی مسائل و دیگران با قبل از بیماری های تنفسی.

Kerala, Kerala COVID-19, Corona Virus هفته اول مارس مضاعف است بسیار مهم برای کرالا: آن است که هفته گذشته از خانه اجباری قرنطینه برای کسانی که در بازگشت از کشورهای خارجی در فینال خیلی قبل از فرودگاه بودند به طور نامحدود بسته است. تصویر: کرالا دولت PRD

“اگر شما از من بپرسید برای بررسی دیابت در کرالا توسط تست در میان 100 نفر و شما 5 مورد مثبت معنا است که وجود دارد تنها پنج بیماران دیابتی در کرالا? هیچ. بنابراین شما باید به آزمون به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است. در حال حاضر ما باید به سطح شیب دار تا تست حداقل 30 بار. ما در یک تست میزان نزدیک به 200 میلیون. ما نیاز به رسیدن به یک مرحله از 5000-6000 در هر میلیون” دکتر گفت: Padmanabha Shenoy مشهور روماتولوژیست و درمان ،

حتی اگر ICMR حفظ وجود دارد هیچ کمبود تست کیت برای واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) در تاييدی برای Covid-19 چند متحده گزارش احساس تنگنا هستند و حتی آنها برای موارد شدید.

دکتر Shenoy افزود: “بله تعداد تست کیت ها کمتر است. اما این مرکز به گام آن است. این یک ضرورت است. ایجاد سفارشات عمده در پیشبرد و شرکت وجود دارد که می تواند تولید و عرضه آنها در عرض یک هفته یا 10 روز است. شما ممکن است مجبور به پرداخت قیمت بالاتر هنگامی که شما سفارش به صورت عمده, اما شما نیاز به اراده سیاسی برای انجام آن است.”

دکتر Amar Fettle دولت گره افسر بهداشت (عمومی اورژانس) گفت: کرالا قطعا می خواهید برای تست بیشتر در یک دنیای ایده آل, اما این یکی نیست. “در یک دنیای ایده آل ما می توانید انجام دهید به عنوان کسی که رئیس می گوید. اما باید منابع آن است. ما نه تنها خواستار مردم است. هر چه منابع دولت هند می شود تقسیم در میان کشورهای مختلف. بنابراین ما باید به اعتصاب تعادل در جایی” او گفت:.

“در مقایسه با کشورهای دیگر, ما در حال انجام است. ما تست شده کاملا بزرگ مطلق عدد است. و بیشتر به شما تست بیشتر شما را کشف خواهد کرد. اگر شما 10 کیت تست, شما ممکن است آن را به اولویت بندی این کیت برای شایسته ترین مردم است. در آن صورت ممکن است ما قادر به تست هر فرد است. چه خواهد شد شما با این مردم ؟ شما برای روش جداسازی. ما نیاز به تنگ قرنطینه و مدیریت است.”

کرالا وزارت بهداشت دستورالعمل برای تست قرنطینه و بستری در بیمارستان به مبارزه Covid-19 تجدید نظر شده بودند در هفته دوم مارس در پتانسیل یک پیشنهاد برای کاهش فشار بر سیستم بهداشت عمومی. آن را گذاشته خاص تعاریف برای ‘مشکوک’ در مورد به عنوان به خوبی به عنوان در معرض خطر و کم خطر ‘تماس با ما’ از آلوده. در یک دایره در مارس 12, دولت گفت: “اپیدمیولوژی Covid-19 نشان می دهد که 75-80 درصد آسیب دیده را توسعه فقط علائم خفیف است که نیاز به بستری شدن در بیمارستان. عفونت شدید و مرگ و میر دیده می شود تنها در گروه های در معرض خطر مانند افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

Kerala, Kerala COVID-19, Corona Virus مقامات بهداشتی حمل از درب-به-درب جاری در کرالا است. تصویر: کرالا دولت PRD

“فقط مانند هر عفونت ویروسی Covid-19 را نیز حل و فصل شده توسط خود را در اکثر بیماران. اپيدميولوژی Covid-19 سارس و MERS به وضوح نشان می دهد که بیمارستان های عمل به عنوان تقویت مراکز برای این بیماری همه گیر. این اتفاق می افتد با توجه به این مخلوط از بیماران با ریسک های مختلف طبقه بندی در مشغول سرپایی مناطق تعیین شده Covid-19 مراکز. بنابراین بیماران با علائم خفیف هستند توصیه می شود که برای آمدن به بیمارستان برای آزمایش و درمان است. تست در حال رفتن به تغییر یا کارآموزی و یا مدیریت بیمار با علائم خفیف” دایره ای به عنوان خوانده شده.

این تغییر در استراتژی به عنوان اجازه می دهد فضای بیشتری برای سلامت ماشین آلات به تمرکز بر روی کسانی که مبتلا به بیماری های تنفسی و جلوگیری از بیمارستان ها از بمباران با مردم از تمام علائم.

ارشد دکتر با ملی بهداشت ماموریت در Pathanamthitta منطقه موافقت با این طرح است. “این راه راست است زیرا ما نمی خواهیم در بحبوحه این سیستم در حال حاضر. حداقل 80 درصد از مردم که ممکن است این بیماری را داشته آنفولانزای خفیف است که حل و فصل خود را در آن. آنها نیازی به بستری شدن در بیمارستان. آنچه آنها نیاز است فقط تست برای تشخیص.”

“در حال حاضر از این سیستم قادر است ما در حال اعتراف به آنها را تا آنها را تست منفی دو. اما ممکن است وضعیت در نمایی مرحله از این بیماری همه گیر که در آن ما ممکن است قادر به رسیدگی به همه مثبت بیماران در یک مرکز,” او گفت:.

پزشکان مانند او هنوز قادر به ارزیابی اینکه آیا دولت در حال تست به اندازه کافی به سادگی دلیل آن وارد نشده نمایی مرحله از بیماری همه گیر. “ما هنوز در تاخیر فاز که در آن تعداد موارد گزارش در روز افزایش یافته است به طور قابل توجهی.”

در مناطق مانند Pathanamthitta, یکی از نقاط مهم در کشور پزشکان گفت: نمونه های بیشتر در حال ارسال برای تست هر روز بیش از پیش در درجه اول برای تست عفونت در میان پرسنل بهداشت و درمان که وارد شده از کشورهای دیگر و کشورهای خارجی است. در طول فاز اولیه از وقوع کرالا شروع به تست نمونه تنها در NIV آزمایشگاه در Alappuzha. اما در حال حاضر نمونه های مورد آزمایش و امتحان در هشت دیگر labs بسیاری از آنها در کالج پزشکی بیمارستان. همچنین برنامه ریزی برای راه اندازی تاج خط اول درمان مراکز در هر منطقه برای درمان کسانی که با علائم خفیف در انزوا.

تا کنون دولت به رد احتمال از جامعه انتقال در دولت بشدت بر اساس آن بوده و قادر به شناسایی منبع عفونت در هر مورد مثبت. اما اخیر ناگهانی مرگ 68 ساله در تریواندروم گفته بدون هیچ سفر خارجی و یا تماس با افراد آلوده است roiled پزشکان و مقامات. به عنوان یک اقدام اضطراری ساکنان محل از Pothencode خواسته شده است برای رفتن به قرنطینه.

Kerala, Kerala COVID-19, Corona Virus با توجه به بخشنامه صادر شده توسط کرالا در بخش بهداشت و درمان بیماران با علائم خفیف هستند توصیه می شود که برای آمدن به بیمارستان برای آزمایش و درمان است. تصویر: کرالا دولت PRD

در موارد شبیه به این که منبع عفونت می شود برای ردیابی ایده انجام سریع آنتی بادی آزمون’ به عنوان یک غربالگری اولیه آزمون است که در ذهن از وزارت بهداشت و درمان. این ICMR را توصیه نمی کند آنتی بادی آزمایش برای تشخیص Covid-19 به عنوان آن می تواند مثبت کاذب و منفی. اما کرالا معتقد است که می تواند کمک به پرتاب کردن کسانی که با تاریخ اخیر از هر گونه عفونت ویروسی و که پس از آن می تواند در معرض یک تست PCR برای تایید.

دکتر یوسف Chacko از دولت کرالا افسران پزشکی انجمن (KGMOA) حمایت از ایده. “ما باید برای شروع سریع تست بلافاصله برای بررسی جامعه گسترش یافته است. کیت باید تهیه و بلافاصله شروع به اجرا شود. اگر یک تست سریع مثبت است ما باید برای انجام یک تاييدی. 80 درصد از بیماران ممکن است بدون علامت است اما آنها می توانند حامل ویروس. بنابراین تصادفی سریع تست باید انجام شود در درون جامعه است.”

در انتشار در مارس 29, وزارت بهداشت و درمان گفت: آن را به حال به دست آمده تایید از ICMR برای انجام تست سريع و برنامه به تهیه کیت های که داده شده متهور توسط ICMR و NiV پونا. اما در روز پس از این بخش مشخص نشده که آن را به آغاز طرح روند و یا اینکه آیا آن را به دست آمده است کیت.

دکتر ابراهیم Varghese از کرالا فصل از اين اذعان کرد که سریع تست می تواند از آلارم کاذب. اما او افزود که این می تواند به عنوان یک خدمت موثر تست غربالگری برای شناسایی عفونت در جامعه است. “بدون آزمون است محفوظ ازخطا وشکست است. حتی اگر ما می تواند شناسایی 50-60 درصد موارد از طریق آن است که خود را با ارزش است آن را انجام می دهند.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>