کرالا دولت به موضوع ویژه عبور برای tipplers به مشروب

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | تریواندروم | به روز شده: مارس 31, 2020 12:22:57 pm

Kerala government to issue special passes for tipplers to get liquor کرالا دولت تصمیم گرفته است به موضوع ویژه عبور برای tipplers که علائم ترک و تجویز پزشک برای خرید مشروب از بخش غیر مستقیم. (عکس)

کرالا دولت تصمیم گرفته است به موضوع ویژه عبور برای tipplers که علائم ترک و تجویز پزشک برای خرید مشروب از بخش غیر مستقیم.

یک دستور دولت در این زمینه صادر شد و سه شنبه شب با وجود اعتراض از پزشکان انجمن به عرضه مشروبات الکلی را به tipplers تحت نسخه پزشک در طی 21 روز مستند آغاز برای مقابله با گسترش Covid-19.

“پس از مستند و بسته شدن مشروب رسانه ها در دولت وجود دارد بسیاری از موارد از مسائل اجتماعی از جمله سرخوردگی و خودکشی نشان داده شده توسط آن استفاده می شود که به مصرف مشروبات الکلی به طور منظم و دولت دولت تصمیم گرفته است برای شروع مراحل را برای حل و فصل موضوع” منظور بخوانید.

منظور گفت که کسانی که جسمی و روانی مسائل با توجه به علائم می تواند با توجه به مشروب در “کنترل” و “تجویز” شیوه است.

آن را نیز می گوید که این افراد با علائم باید رویکرد سلامت عمومی مراکز Taluk بیمارستان, بیمارستان منطقه عمومی بیمارستان ها و یا کالج پزشکی بیمارستان ها و دریافت خود را به بررسی توسط پزشک.

“اگر یک فرد می شود یک نسخه از پزشکان گفت که علائم ترک او می تواند با ارائه مشروب به شیوه ای کنترل شده” به منظور خواندن.

آن گفت که این نسخه می تواند تولید شده در نزدیکی مالیات غیر مستقیم در اتاق همراه با یک دولت با صدور کارت هویت این فرد حمل نسخه و دریافت مشروب منتقل می کند.

عبور تولید می شود قبل از نوشیدنی همکاری مدیر عامل خواهد شد که اقدامات لازم برای توزیع مشروب سفارش گفت.

همچنین گفت که مشروب رسانه ها باید نگه داشته نمی شود باز برای این منظور است.

اما هندی انجمن پزشکی تا به حال flayed چپ طرح دولت برای عرضه مشروبات الکلی را به افراد معتاد بر اساس تجویز کرد و گفت این بود “علمی”.

“کسانی که در نشان دادن علائم باید علمی درمان است که می توان در خانه و یا با دادن دارو پس از اعتراف به آنها در بیمارستان” ایما دولت رئیس جمهور ابراهیم Varghese گفت.

تا کنون دولت به ثبت سه خودکشی از کسانی که تا به حال علائم ترک گفته بیش از ناراحت شدن نیست مشروب زیر الکل ممنوعیت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>