کرالا قاچاق طلا مورد: نیا بازداشت متهم تمدید

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Swapna Suresh سندیپ Nair و دیگران توطئه بود با هم و به طور جداگانه به آسیب های این کشور ثبات پولی توسط بی ثباتی اقتصاد با قاچاق مقدار زیادی طلا از خارج از کشور ملی تحقیقات آژانس (نیا) گفت: حتی به عنوان یک دادگاه ویژه در روز سه شنبه تمدید بازداشت خود تا جولای 24.

در گزارش های ارائه شده در ویژه نیا دادگاه تحقیقات مرکزی آژانس کاوش کرالا قاچاق طلا صورت که آمد به نور در جولای 5, گفت که آن را مشکوک است که متهم با استفاده از درآمد حاصل از تامین مالی تروریسم از طریق وسایل مختلف.

این گزارش اظهار داشت که متهم به عمد استفاده می شود دیپلماتیک چمدان از امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) به عنوان یک پوشش و ستد کسب و کار غیر قانونی که ممکن است عواقب جدی در هند روابط دیپلماتیک با دولت امارات متحده عربی.

Suresh مشغول به کار در امارات متحده عربی سرکنسولگری را قبل از او پیوست و به عنوان یک مدیر عملیاتی از دولت کرالا زیرساخت های فن آوری اطلاعات محدود تحت دولت این وزارت در سال 2017. Nair یک کارمند سابق کنسولگری نیز هست.

در ضمن Suresh وثیقه درخواست و اعلام کرد که او در حال دخیل در این جنایت وحشی تخیل و بدون هیچ گونه پایه و اساس و در مورد این شاخه از رقابت سیاسی میان دولت مرکزی و دولت موجب شده توسط رنگارنگ و ساختگی داستان پخش شده توسط رسانه ها.

به نیا شارژ پنج نفر در زیر بخش های 15 و 16 و 17 از فعالیت های غیر قانونی پیشگیری از عمل (UAPA) به زودی پس از 30 کیلو طلای 24 عیار, تخمین زده می شود ارزش حداقل 15 تومان کرور روپیه بود کشف و از یک کارتن خطاب به پشتیبانی از درهم کنسولگری که پس از ترک کشور است.

در یک مربوط به توسعه کرالا عالی وزیر آموزش و پرورش K T Jaleel خواهد شد سوال در ارتباط با این پرونده یک مقام ارشد آگاه از تحقیقات گفت.

هفته گذشته Jaleel گفته بود که او پذیرفته شده و برای حمایت غذایی به ارزش Rs 5 لاخ از امارات متحده عربی کنسولگری برای توزیع به عنوان “زکات’ (صدقه یکی از پنج رکن اسلام است).

یک لیست ادعا را نشان می دهد Suresh سوابق تلفن به بیرون درز شد به رسانه ای که نشان داد که او تا به حال صحبت به وزیر. ادعا لیست نشان داد نه تماس در ماه ژوئن با مدت اعم از 64 ثانیه به 195 ثانیه است. Suresh نیز در تماس با دفتر وزیر.

Jaleel روشن است که او گفته بود به Suresh در ظرفیت خود را به عنوان یک کارمند کنسولی در ارتباط با ماه رمضان کیت ارائه شده توسط امارات متحده عربی کنسولگری در تریواندروم. اما دولت وزیران قرار نیست به طور مستقیم ارتباط برقرار کردن با نماینده یک کشور خارجی است و آن را در برابر پروتکل دیپلماتیک و هنجارها. “همه این سهم را باید از طریق MEA تنها” گفت: دیپلمات سابق T P Sreenivasan.

“رفتار وزیر مجازات تحت مشارکت خارجی (تنظیم) عمل می کنند. ما به درخواست PM شامل این نیز در جریان اعتراض به قاچاق کالا و ارز گفت: مجلس کنگره و ایالات جبهه دموکراتیک convener بنی Behnan. این Bharatiya Janata Party در پی استعفای فوری او.

“من قبول مستقیم یا پول صندوق. من قبول ‘زکات’ به توزیع آن به مردم فقیر در my constituency. من آن را از طریق یک سازمان دولتی. این غم انگیز است چنین انسانی حرکت است فرو رفته در بحث” Jaleel گفت:, و اضافه کرد که در طول دیوالی و کریسمس ماموریت خارجی اغلب انجام اقدامات مشابه از حسن نیت.

قاچاق مورد نظارت توسط مشاور امنیت ملی agnew در حال جستوجو کرد توسط گمرک (پیشگیرانه) بخش اداره درآمد هوش اداره اطلاعات و اجرای اداره. این سازمان را بازداشت 15 نفر در ارتباط با این مورد تا حالا.

دو مقامات ارشد از جمله وزیر Pinarayi Vijayan اصلی وزیر M Sivasankar حذف شدند پس از نام خود را نابود و لگدمال شده تا در تحقیقات.

“ما امیدواریم که این کاوشگر را یک رنگ سیاسی” گفت: ارشد شاخص تورم مصرف کننده(M) رهبر K N Balagopal.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>