کرالا آماده می شود برای 200,000 جاست کارگران

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کرالا در حال آماده سازی برای بازگشت حداقل دو لاخ مهاجران عمدتا آبی و کارگران یقه از غرب آسیا با ایجاد امکانات قرنطینه برای آنها حتی به عنوان دولت گزارش کرده است رکود در Covid-19 نفر از آنها در حالی که کوه در سراسر کشور است. مقامات گفت: از آن خواهد شد یک چالش بزرگ داده بیش از نیمی از کل Covid-19 موارد در کرالا اند ترسیم شده است برای کسانی که تا به حال بازگشت از منطقه است.

کرالا در روز شنبه گزارش چهار مورد است که در زمان دولت Covid-19 شمارش به 399 در حالی که حداقل هفت بيماران ترخيص شده از بيمارستان ، تعداد زیادی از مردم در زیر مشاهده در دولت در حال حاضر به 67 دولت در بخش بهداشت و درمان گفت.

دولت انتظار دارد که این مهاجران به بازگشت در دسته پس از تمدید مستند تحمیل شده به بررسی Covid-19 گسترش به پایان می رسد در مارس 3. آنها را تسلیم در قرنطینه خانه قبل از آنها مجاز به بازگشت به خانه های خود را تنها زمانی که آن را تایید کرد که آنها را نه قرارداد این بیماری مقامات ذکر شده در بالا گفت.

بسیاری از Covid-19 قرنطینه مراکز آمده اند تا در نزدیکی فرودگاه بین المللی در دولت است. اما مقامات گفتند که کافی نیست و خالی آپارتمان خانه و houseboats بودند در نظر گرفته شده برای quarantining آنها. کار در حال پیشرفت در Alapuzha برای تبدیل houseboats به قرنطینه خانه و موقت Covid-19 بیمارستان.

حدود نیمی از دو میلیون نفر از کرالا کار در غرب آسیا در امارات متحده عربی است که تهدید به اعمال محدودیت بر کارگران از کشورهایی است که حاضر به بازگشت شهروندان خود از این کشور است.

“کرالا است که واقعا مدیون به آن مهاجرت جمعیت برای توسعه و پیشرفت است. ما سعی خواهیم کرد بهترین های ما به آنها را به عقب. ما می دانیم که آنها در حال رفتن را از طریق ناراحت کننده بار. ما با آنها هستند. هنگامی که آنها بازگشت ما روی صفحه نمایش خواهد شد و قرنطینه آنها گفت:” وزیر Pinarayi Vijayan. او نوشته است به نخست وزیر نارندرا دو بار به دنبال مداخله خود را در آوردن مهاجران به عقب.

Irudaya راجان یک مهاجرت متخصص در تریواندروم مرکز مطالعات توسعه گفت: دولت در حبس مسائل مربوط به حفظ کارگران مهاجر از دیگر نقاط هند, بازگشت مهاجران از غرب آسیا و حواله آن را به پایین. “آن را به انجام یک عمل متعادل خوب. مهاجرت وجود دارد در DNA Keralites. اگر نه خلیج فارس آنها را در جای دیگری پیدا کنید. اما حداقل به مدت شش ماه آن را به مبارزه” گفت: راجان.

در 2018-19 تنهایی, حواله از مهاجران به مبلغ تومان 88,000 کرور. کرالا ناخالص داخلی دولت محصول آن سال بود ₹7,72,894 کرور.

K C Sajith غیر مقیم هند از کرالا در بحرین گفت: بسیاری از کشورها از تخلیه مردم خود را از غرب آسیا است. “ما می دانیم که هند اعداد بزرگ هستند. اما حداقل این کشور می تواند airlifted بیماران و زنان باردار که رشته هستند. برخی از ما واقعا احساس می کنم که ما در زمین بدون انسان. ما امیدواریم که پست-مستند آن [تخلیه] را تسریع شود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>