کرالا, دکتر, نوک مقامات در مورد بیمار با علائم کروناویروس اخراج

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | کوچی | به روز شده: 11 مارس سال 2020 8:33:30 am

Kerala doctor who tipped authorities about patient with coronavirus symptoms sacked Dr Shinu Syamalan گفت: بیمار آمده بود به درمانگاه به تازگی مشکوک به علائم و نشانه های این ویروس است. (بازنمودی تصویر)

یک دکتر در کرالا روز سه شنبه گفته است که او اخراج شد توسط مدیریت کلینیک خصوصی او مشغول به کار بود با اطلاع رسانی به مقامات در مورد توانیر بیمار که بنا به گزارش ها کاهش یافته و به انجام اجباری برای بررسی coronavirus.

Dr Shinu Syamalan گفت: بیمار آمده بود به درمانگاه به تازگی مشکوک به علائم و نشانه های این ویروس است.

“هنگامی که از او پرسیده شد که آیا او تا به حال بازدید از هر کشور خارجی او گفت که او در آینده از قطر. اما او تا به حال گزارش نشده است به وزارت بهداشت در مورد سفر خارجی,” او گفت:.

زمانی که او کارگردانی برای اطلاع رسانی در مورد سفر خارجی به دولت در بخش بهداشت و درمان است که نظارت بر افرادی که از خارج از کشور برای ویروس او خودداری کرد و گفت که او قصد بازگشت به قطر او به خبرنگاران گفت:.

نگران بیش سلامتی کسی که تا به حال تب بالا Syamalan مطلع سلامت و مقامات پلیس. “مقامات که اجازه بیمار به خارج از کشور هیچ مشکلی نداریم اما من تبدیل به بیکاری” او پست شده در رسانه های اجتماعی.

همچنین به عنوان خوانده شده | شیوع کروناویروس: کرالا, Karnataka, Maharashtra گزارش موارد جدید, مرکز قرار می دهد تعداد در 50

او اتهام او اخراج شد و توسط مدیریت کلینیک برای گزارش این موضوع به پلیس و اطلاع رسانی عمومی در مورد این حادثه از طریق رسانه های اجتماعی و از طریق تلویزیون است.

“استدلال از مدیریت است که هیچ کس نمی خواهد به نوبه خود برای درمان به درمانگاه اگر آنها بدانند که از آن بازدید شد توسط بیماران مشکوک به علائم کروناویروس,” او گفت:.

هیچ واکنش فوری از مدیریت خصوصی درمانگاه بهداشت.

همچنین به عنوان خوانده شده | توضیح داد: که فشار از coronavirus آمده است به هند ؟

منابع رسمی گفت: منطقه افسر پزشکی (DMO) در تریسور شکایت کرده به جمع آوری در برابر Shinu Syamalan متهم خود را از اهانت به مقامات بهداشت.

منابع گفت: DMO اطلاع جمع آوری است که مقامات بهداشت سعی کرده بود برای جلوگیری از بیمار از سفر به خارج از کشور بلافاصله پس از گرفتن اطلاعات از Syamalan.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>