کرالا سیانید قتل: نشاط جوزف تلاش خودکشی در زندان

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نشاط یوسف متهم اصلی در کرالا سیانید قتل, تلاش برای خودکشی توسط دیسک مچ دست اوایل روز پنج شنبه. او بلافاصله با عجله به کالیکوت کالج پزشکی بیمارستان.

مقامات کالیکوت منطقه زندان گفت که آنها به دانستن در مورد این حادثه در 4.30 هستم که همکار زندانیان هشدار داده و آنها را پس از آن آنها فرستاده یوسف به بیمارستان.

یوسف دستگیر شد و سال گذشته به اتهام قتل شش نفر از اعضای خانواده او با دادن سیانید رنگ و لعاب مواد غذایی است. ویژه Investigation Team (نشستن) کاوش در این مورد تا به حال ثبت chargesheet در تمام شش مورد.

این همه را با یک پلیس شکایت توسط یک عضو خانواده که مظنون به قتل و اتهام یک الگوی مرگ و میر خود را از قوم و خویش منجر به پلیس exhuming اجساد شش تن از اعضای خانواده Ponnamattam خانه و در نهایت باد درب مسلما کرالا تکان دهنده ترین مورد مشکوک خونسرد سریال قتل در زمان های اخیر.

معلم بازنشسته و نشاط را در Anamma توماس برای اولین بار به مرگ در سال 2002 به دنبال شوهر تام توماس در سال 2008 و پسر روی توماس در سال 2011. Anamma برادر Mathew Manjadiyi درگذشت در سال 2014 و دو سال بعد یکی دیگر از بستگان Cily و او را یک کودک درگذشت تحت مشابه شرایط مرموز. با نشاط بود و تنها فرد حاضر در این زمان از تمام مرگ و میر.

محققان گفت که یوسف پیشرو ‘نشاط’ زندگی خوب با مشروب الکلی اضافی زناشویی امور و معاملات املاک و مستغلات. سفر او آمد به یک پایان ناگهانی فقط زمانی که او در حال برنامه ریزی برای ازدواج برای بار سوم.

تحصن کرده بودند بازداشت چهار نفر در ماه اکتبر گذشته در ارتباط با این مورد. دیگر متهم هستند ماتیو Prachi کومار و K Manoj سابق CPI(M) رهبر بود که بعد از اخراج از حزب.

شش مظنون به قتل در محل Koodathayi یک روستای کوچک در کالیکوت منطقه در شمال کرالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>