توسط: PTI | تریواندروم | منتشر شده در تاریخ: 5 فوریه سال 2020 10:38:34 pm

'Kerala upholding Constitution': Pinarayi Vijayan on state govt's legal challenge to CAA نامه ای به شاه می آید یک روز پس از Vijayan به شدت دفاع در دولت مونتاژ نیا تصمیم به بیش UAPA موارد در برابر فعالان آلن Shuhaib و طاها فضل. (اکسپرس عکس Nirmal Harindran)

در U-نوبه خود وزیر Pinarayi Vijayan روز چهارشنبه در نامه ای به اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه اصرار او برای هدایت نیا به تحویل این کاوشگر در این مورد مربوط به بازداشت دو شاخص تورم مصرف کننده(M) فعالان دانشجویی تحت UAPA به کرالا ،

نامه ای به شاه می آید یک روز پس از Vijayan به شدت دفاع در دولت مونتاژ نیا تصمیم به بیش UAPA موارد در برابر فعالان آلن Shuhaib و طاها فضل.

در نامه ای به شاه Vijayan گفت: “من درخواست شما را به مهربانی مناسب جهت و اعطای تصویب به ملی بررسی آژانس برای توزیع بیش از این مورد به کرالا پلیس برای ادامه تحقیقات است که می شد به طور موثر انجام شود.”

با اشاره به حکم دادگاه عالی بمبئی مربوط به یک مورد مربوط به بوپال BJP MP Pragya سینگ Thakur, Vijayan گفت: اگر مورد فوری به منزله یک برنامه ریزی جرم آن را با داشتن جاذبه جرم است که از درجه بالایی نیاز به مصرف بیش از این نیا.

روز چهارشنبه وزیر مطلع خانه ای که او نوشته است به اتحادیه, خانه وزیر به دنبال توزیع بیش از این مورد به کرالا ،

Vijayan بود روز سه شنبه گفت: این مجمع که برخی از تروریست ها “عامل در دولت” ارتباط با مائوئیست ها و خواسته کنگره به جلال ultras.

او این اظهارات را در حالی که مخالفت با یک اخطار برای یک adjournment حرکت به دنبال نقل مکان کرد توسط مخالفان UDF در برابر سیلی از موارد در برابر دو نفر از دانش آموزان تحت فعالیت های غیر قانونی پیشگیری از عمل (UAPA) برای ادعایی خود را مائوئیست لینک ها و نیا پروب.

در نامه ای به شاه به وزیر گفت: دولت از این نظر است که مصرف بیش از بررسی توسط NIA در یک مرحله زمانی که کرالا پلیس شده است به طور موثر به تحقیق در این مورد شد “کاملا بی دلیل است.”

“هیچ یک از مواد تشکیل دهنده ذکر شده در این بیانیه از اشیاء و دلايل نیا عمل به نظر می رسد مربوط فوری مورد او گفت:” در این نامه است.

وزیر پیشتر گفته تحقیقات در این مورد گرفته شد که توسط آژانس تحقیقات ملی در اتحادیه وزارت خانه جهت که به دعوت یک واکنش قوی از این رهبر مخالفان دولت در مجلس رامش Chennithala.

“چرا وزیر رویکرد Amit Shah به دنبال خروج از UAPA در برابر این دو دانش آموزان است. بهتر است از افتادن در پا فرماندار” Chennithala گفته بود در مجلس به Vijayan.

او ظاهرا با اشاره به های اخیر مبادلات بین فرماندار و LDF دولت بیش از دومی ایستاده در تابعیت قانون عمل می کنند.

پس از خان ادامه با اشاره به ضد کا وضوح در سیاست خود را به آدرس مجمع در هفته گذشته با وجود مخالفت با آن Chennithala گفته بود دولت و فرماندار آمده بود به یک “آتش بس”.

در نامه خود به شاه Vijayan گفت: مخالفان تا به حال با بیان این که در این مورد باید بررسی توسط کرالا ،

“این نشان می دهد مبنی بر مشاهده در حمایت از ادامه تحقیقات توسط کرالا ،

مشاوره حقوقی دریافت شده توسط دولت کرالا نیز سوغات حفظ و نگهداری از این مورد با کرالا پلیس,” او اضافه شده است.

فضل و Suhaib دانش آموزان از روزنامه نگاری و قانون بود و شاخص تورم مصرف کننده(M)’s شعبه اعضای کمیته دستگیر شدند در کالیکوت در نوامبر 2 سال گذشته با عمل نقشه کشی گسترده در نقد چپ حکومت دولت است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im