کرالا چالش های حرکت به اجاره Trivandrum فرودگاه به Adani شرکت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کرالا دولت منتقل شده است دادگاه عالی به چالش کشیدن حرکت با اقتدار فرودگاه از هند به دست Trivandrum فرودگاه به Adani شرکت برای 50 سال.

دولت-اجرای کرالا دولت شرکت توسعه صنعتی (KSIDC) شرکت کرده بود در تلاش تا آخرین لحظه اما Adani شرکت به نقل از بالاترین و برنده مناقصه در ماه فوریه سال گذشته است.

کرالا اصرار داشت که دولت تا به حال ارائه شده برای مطابقت با Adani پیشنهاد و اجرای فرودگاه اصرار دارد که آن را سزاوار ترجیحی در نظر گرفتن پس از آن تا به حال تجربه به اجرا در فرودگاه.

این Pinarayi Vijayan دولت که قبلا نزدیک دادگاه عالی نیز معتقد است که این مرکز محدود بود به مشورت دولت تحت یک سال 2003 اطمینان قبل از اینکه مربوط به یک مهمانی خصوصی.

کرالا دولت ارائه شده بود در دادگاه عالی است که تلاش در بخشی از فرودگاه مجاز به اعطای حق به کار مدیریت و توسعه Trivandrum فرودگاه بین المللی به یک مهمانی خصوصی با تجربه در مدیریت فرودگاه نبود در منافع عمومی.

همچنین استدلال کرد که این حرکت نقض حقوق اختصاصی از دولت پس از زمین که در آن تریواندروم فرودگاه واقع شده است داده شد توسط دولت و مغبون Travancore دولت به فرودگاه اقتدار از زمان به زمان رایگان از هزینه.

کرالا بالا دادگاه اخراج کرده و تقاضای توسط دولت بر روی زمین است که مورد اختلاف بین مرکز و دولت است و می تواند تصمیم گرفت تنها توسط دیوان عالی کشور به موجب ماده 131 قانون اساسی است.

کرالا دولت مورد اختلاف است این استدلال از دادگاه عالی بر روی زمین است که فرودگاه اقتدار لازم است به مورد و یک دست کت و شلوار در ماده 131 نمی تواند حفظ شود اگر خصوصی بدن توسط یک حزب به این مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>