کرالا انفجار نشانه Nishu کومار در چهار سال مقابله

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ISL حق رای دادن کرالا انفجار FC روز چهارشنبه اعلام کرد امضای سابق بنگلور, FC کامل پشت Nishu کومار در سودآور چهار سال معامله است که باعث می شود او یکی از بالاترین پرداخت فوتبالیست در کشور است.

به زودی پس از دو بار هندی سوپر لیگ فینالیست استقبال او کومار یکی از standout نوازندگان در دو فصل از ISL ابراز لذت خود را.

“خوشحال می شود بخشی از @keralablasters خانواده است. من به دنبال به جلو به بازی در مقابل پرشور #KBFC طرفداران که همواره با صدای بلند و با افتخار و ضربان قلب در کشور خود خدا” این بازیکن هنوز توییتی.

کومار اجرای برنامه با BFC به او کمک کرد تا با کسب یک تیم ملی تماس بگیرید تا به عنوان او ساخته شده خود را در هند اولین بار در یک بازی دوستانه برابر اردن. “شما بوده ام در انتظار او است در اینجا در نهایت! خوش آمدید به KBFC خانواده” این انفجار ارسال شده در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به.

کومار قبلا با بنگالور FC, جایی که او ساخته شده بیش از 70 ظاهر شد و بخشی از ISL عنوان برنده جانبی در 2018-19 فصل است. 22 سال, جوانی که شد از مظفرنگر در اوتار پرادش خود را آغاز فوتبال سفر با Chandigarh فوتبال آکادمی در سن 11.

در سال 2011 کومار انتخاب شد با این همه هند فدراسیون فوتبال (AIFF) نخبگان آکادمی که در آن او به مدت چهار سال و در ادامه توسعه خود را. او برنده بزرگ خود را شکست زمانی که او امضا برای BFC به عنوان یک 18 سال در سال 2015.

چنین بوده است و رشد به عنوان یک بازیکن در چند سال اخیر که در او جلب توجه از Mumbai City FC Jamshedpur FC و حیدرآباد FC. ورود او در انفجار می رود که تا حدودی خود را برای خروج از طلسم Sandesh Jhingan.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>