کرالا انفجار بازنشسته Sandesh Jhingan شماره 21 نیوجرسی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هندی سوپر لیگ حق رای دادن کرالا انفجار روز پنج شنبه گفت: این بازنشسته شماره 21 نیوجرسی فرسوده توسط Sandesh Jhingan به عنوان یک ادای احترام به آن الهام بخش بازیکن.

انفجار و Jhingan جدا از راه روز چهارشنبه پس از شش سال انجمن.

در بیانیه باشگاه صاحب Nikhil Bharadwaj تشکر Jhingan برای سهم خود را.

“ما می خواهم این فرصت را برای تشکر از Sandesh برای او تعهد و وفاداری و شور و شوق برای باشگاه و هواداران آن است. KBFC جهات Sandesh تمایل به دنبال یک چالش جدید است و ما برای او آرزوی بهترین ها را برای این سفر جدید,” او گفت:.

“ما می دانیم که او همیشه باقی می ماند یک بلستر در قلب است. به عنوان یک ادای احترام به سهم او به باشگاه ما خواهد بود به طور دائم بازنشستگی خود را نیوجرسی شماره 21” گفت: Bharadwaj.

26-در سال Jhingan شده است مانند یک سنگ در مرکز انفجار’ دفاع از این باشگاه آغاز به کار در سال 2014 کمک به آنها در رسیدن به ISL نهایی دو بار (2014 و 2016).

در Chandigarh-متولد Jhingan های بسیار محبوب رقم برای انفجار’ طرفداران ساخته شده است که 76 حضور برای باشگاه.

“Sandesh برگ خانواده ما به دنبال چالش تازه با چیزی جز عشق و احترام از تمام KBFC جامعه است.”Jhingan که به دست آورده 36 کلاه برای هند پس از ساخت اولین بازی خود را در سال 2015 و انفجار دو طرف توافق کردند که به بخشی از راه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>