کرالا انفجار تعیین Kibu Vicuna به عنوان سر مربی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هندی سوپر لیگ (ISL) سمت کرالا انفجار روز چهارشنبه منصوب Mohun بگن من-لیگ برنده مربی Kibu Vicuna خود را به عنوان سر مربی تیم برای فصل آینده.

این ساعت پس از حق رای دادن اعلام کرد که این راه از هم جدا Eelco Schattorie پس از یک فصل در راس امور است.

“ما خوشحال تا اعلام کند که Kibu Vicuna را به عنوان سر مربی برای فصل آینده!” کرالا گفت: انفجار در یک صدای جیر جیر.

اسپانیا Vicuna نظارت Mohun بگن برنده شدن در این عنوان با چهار دور به یدکی. لیگ متوقف شد میدوی با توجه به COVID-19 همه گیر و بعد از آن تا به حال به نام خاموش با Mohun بگن قهرمانان اعلام کرد.

Mohun بگن باید با هم ادغام شدند با ATK برای ورود به ISL از فصل آینده با آنتونیو لوپز Habas که مربی ATK به رکورد خود را سوم عنوان مسئول ترکیب ساز و برگ.

هلندی Schattorie به اتهام کوچی مبتنی بر ساز و برگ در ISL 2019-20 و تنها می تواند راهنمای این باشگاه به یک فقیر هفتم-محل برساند.

“کرالا انفجار FC را جدا از راه با سر مربی Eelco Schattorie. ما می خواهم برای تشکر از Eelco برای تلاش ها و خدمات در طول تصدی خود و برای او آرزوی بهترین ها برای آینده” کرالا انفجار بود توییتی پیش از آن در روز.

48-سال اول فرود آمد در هند سواحل زمانی که او در زمان بیش از کلکته مبتنی بر Prayag ایران بازگشت در سال 2012. او رفت و در را به نفع خود IFA سپر و هدایت تیم به یک چهارم-قرار داده شده در پایان من-لیگ.

پس از خدمت به عنوان سر مربی برای کلکته غول شرق بنگال برای 2015 فصل او پیوست Avram اعطای شمال شرقی ایران راه اندازی بخش 2016 ISL فصل قبل از مصرف به عنوان سر مربی برای 2018-19 مبارزات انتخاباتی.

او در اولین فصل به عنوان سر مربی در ISL, Schattorie نمایش بسیار زیاد تاکتیکی مکر و در زمان گواتی مبتنی بر جنوب شرق ایران به نیمه نهایی, برای اولین بار از این باشگاه آغاز به کار قبل از اینکه زدم با قهرمانان نهایی بنگلور, FC.

پس از پیشرو شمال شرقی ایران به بهترین خود را-تا کنون مبارزات انتخاباتی در این باشگاه تاریخ Schattorie جایگزین نلو وینگادا به عنوان کرالا انفجار سر مربی به عنوان ISL 2019-20.

هلندی, اما نمی تواند تکرار همان موفقیت در کرالا است که او تا به حال به دست آورد با شمال شرقی ایران به عوامل متعددی به بازی آمد.

یک میزبان از تکرار آسیب به بازیکنان کلیدی از جمله یک فصل طولانی یکی به چوب پنبه Sandesh Jhingan شدت معلول کرالا انتخاباتی به عنوان آنها به پایان رسید هفتم در جدول با 19 امتیاز از 18 بازی.

با وجود ساخت بالای چهار Schattorie را کرالا طرف در بر داشت بسیاری از تحسین رایگان خود جریان حمله به سبک فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>