کرالا: دامداری مقامات جمع آوری نمونه ها پس از مرگ جمعی خفاش

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | کوچی | به روز شده: مارس 10 سال 2020 5:39:13 pm

Kerala: Animal husbandry officials collect samples after mass death of bats کالیکوت: ده ها تن از خفاش مرده یافت شد در Kaarimoola محله است. مردم بی درنگ به اطلاع مقامات دامپروری بخش که وارد به بورس از این وضعیت است.

ساکنان Karassery panchayat در کالیکوت منطقه کرالا صرف چند زمان ساعت روز سه شنبه پس از ده ها خفاش مرده یافت شد در Kaarimoola محله است. مردم بی درنگ به اطلاع مقامات دامپروری بخش که وارد به بورس از این وضعیت است.

“مسئولان ما باید نمونه های جمع آوری شده از خفاش مرده برای آزمایش در آزمایشگاه است. خفاش خود را سوزانده شده و سوزانده. نتایج آزمون را به چند روز زمان گفت:” دکتر KV Uma منطقه دامداری افسر.

مرگ دسته جمعی خفاش ها در Karassery می آید در پی دو گونه از پرنده آنفولانزا اینکه شناسایی درب بعدی در دو مرغداری در کالیکوت منطقه. این H5 و H7 سويه تحت نوع آنفلوانزا تایید شد در مزارع از طریق آزمون پس از مرگ جمعی جوجه ها در مرغداری ها.

این ناخرسندی در میان ساکنان Karassery نیز به دلیل شیوع ویروس Nipah که گزارش شد در کالیکوت در سال 2018 است.

روز دوشنبه مقامات به عنوان بخشی از پاسخ سریع تیم شروع فرآیند حذف به عنوان بسیاری از 12000 پرندگان به طور عمده مرغ عشق و پرندگان و ترکیه است. حذف از پرندگان بودند دستور داد در یک متر شعاع مزارع مرغ در Vengeri و Kodiyathoor که در آن شیوع گزارش شده است. برای جلوگیری از گسترش آنفولانزا منطقه دامداری افسران دستور بسته شدن مرغ مزارع و همچنین مغازه های فروش مرغ و تخم مرغ در عرض ده متر شعاع شیوع epicentre. صاحبان خواهد بود برای جبران ضرر و زیان خود را دولت وعده داده است.

این ناخرسندی در میان ساکنان Karassery نیز به دلیل شیوع ویروس Nipah که گزارش شد در کالیکوت در سال 2018 است. منبع عفونت ویروسی شد خفاش میوه در این منطقه است. شیوع و کشته شدن 18 نفر در کالیکوت و شرنور مناطق.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>