امریکا صوفیه Kenin حیرت زده دو زمان عمده قهرمان Garbine Muguruza را به نفع خود باز استرالیایی در اولین گرند اسلم نهایی در شنبه تبدیل شدن به جوانترین بازیکن برای بلند کردن جایزه در 12 سال.

Kenin, 21, نشان داد تمام علامت تجاری پرخاشگری به عنوان او مبارزه را از یک مجموعه را به نفع خود 4-6, 6-2, 6-2 در 2hrs 3mins.

14 دانه خواهد شد که در حال حاضر پرش به عنوان بالا به عنوان هفتم جهان را و غصب سرنا ویلیامز به عنوان آمریکا شماره یک شد و در اشک و در پایان و سر راست برای پدرش الکساندر است که مربی او است.

نهایی در مسابقات عبادی که در آن ویلیامز رفت در دور سوم و Kenin ناراحت استرالیا در جهان شماره یک Ashleigh Barty در نیمه نهایی.

“رویای من رسما آمد درست است من نمی توانم توصیف این احساس” گفت: Kenin. “این شگفت انگیز است, رویاها به حقیقت می پیوندند. اگر شما در آرزوی رفتن به آن را به حقیقت می پیوندند.”

اسپانیا Muguruza, 26, unseeded برای اولین بار در یک اسلم پس از سال 2014 شکست در بازی سوم از مجموعه برای اولین بار در راد حوضچه عرصه که در آن سقف بسته شد برای بارش باران است.

مسکو-متولد Kenin که او نیز به پایان رسید تخیلی اجرا از 15 سال Coco Gauff در راه خود را به نهایی منعکس آمریکایی او ستاره و راه راه عیاشی و خوشگذرانی در hardcourt در التهاب است.

قدرتمند-قابل توجه Muguruza که موفق به کسب تنها یک بازی در شش ماه گذشته از سال 2019 یافت اما فرم در گذشته در ملبورن برگزار می شود خود را برای خدمت 3-1 اول-مجموعه منجر شد و در کنترل است.

برجسته از یک فوتی و فوری مجموعه آمد زمانی که آنها قفل شده بودند در 30-30 در Muguruza را خدمت می کنند. 23-شات تظاهرات به اوج خود رسید در ونزوئلا متولد اسپانیولی عقد یک جنگ سخت با یک فورهند شلیک در net.

Muguruza که صعود به قله کلیمانجارو در خارج از فصل برای کمک به پاک کردن سر او از تنیس سرسختانه برگزار شد 4-2.

Kenin نشان مبارزه تبدیل شده است که او کارت ویزیت با صرفه جویی چهار امتیاز بازی پس کشیده در سطح 4-4 زمانی که Muguruza تولید دو دو گسل در یک ردیف.

این Kenin باز گشت بود shortlived, Muguruza شکستن پشت بلافاصله و با در نظر گرفتن مجموعه در 52 دقیقه زمانی که جوان آمریکایی کاشته فورهند او ،

اما تهاجمی Kenin معنادار در مجموعه دوم شکستن او حریف با تجربه تر در بازی چهارم و به راحتی نگه داشتن به با حداکثر سرعت دویدن به یک 4-1 منجر شود.

Kenin که برنده خود را تنها قبلی روبرو می شوند در سه مجموعه برداشت دوم مجموعه در یک قاطعانه 32 دقیقه است. یک لرزاند Muguruza دیده می شد به طور خلاصه با یک physio برای آنچه به نظر می رسد کاهش-مشکل برگشت.

به تصمیم گیری در تنظیم و شجاع Kenin را نجات داد سه امتیاز بازی در یک محوری پنجم بازی انداختن توپ پشت سر او راه از جشن.

او استعداد شکستن برای حیاتی 4-2 منجر هنگامی که محو Muguruza دوباره دو گسله به آه از میله حوضچه عرصه است.

و Kenin استعداد بود به عنوان زمانی که Muguruza دو گسله یک بار دیگر — او هشتم-در آمریکا به دومین قهرمانی نقطه.

در 21 سال و 80 روز Kenin است که 22 روز جوان تر از ژاپن نائومی اوزاکا زمانی که او موفق به کسب این عنوان در سال گذشته است. او جوانترین قهرمان پس از ماریا شاراپووا برنده در سن 20 در سال 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de