دهلی وزیر تعیین, Arvind Kejriwal, به اشتراک گذاری این مرحله با یک گروه از 60 نفر که به نام ‘Delhi ke nirmata’ (معماران دهلی نو) برگرفته از اقشار مختلف زندگی این یکشنبه که AAP convener را به سوگند و پنهان کاری در مرکزی دهلی Ramlila میدان — جایی که AAP متولد شد از یک ضد فساد جنبش است.

در حالی که رئیس وزرای کشورهای دیگر و از رهبران احزاب دیگر شده اند دعوت, دعوت نامه فرستاده شده به نارندرا نخست وزیر و هفت BJP نمایندگان مجلس از شهر ارشد گفت: AAP رهبر Gopal Rai. او گفت: یک نامه فرستاده شده به سازمان بنادر و دریانوردی در صبح روز جمعه.

ارشد دیگر اعضای حزب گفت: دعوت به ساعت بود که “پروتکل”. آن بود اما روشن نیست که آیا مودی خواهد حضور در مراسم تحلیف. با توجه به برنامه نخست وزیر در سفر خود به مجلس حوزه بنارس روز یکشنبه برای افتتاح بیش از 30 پروژه, اخبار سازمان گزارش شده است.

سریع پیش نویس بر اساس این ایده از وزیر های مرحله با عادی – زیر پرچم ‘, Delhi ke nirmaata’ – فرستاده شد به Kejriwal در دوشنبه ارشد AAP بارگیری گفت.

این گروه را نشان مشاغل مانند پزشکان داروسازان و بهداشت کارگران, اتوبوس, هادی, رانندگان اتوبوس, مارشال مستقر برای زنان امنیت خودرو-رانندگان ریکشا کشاورزان anganwadi کارگران, ورزشکاران, IIT و پزشکی دانش آموزان ثبت نام شده تحت بورسیه PWD مهندسین و معماران و تحویل عوامل از دولت آستان تحویل طرح, در میان دیگران گفت: این پیش نویس که HT دیده است.

ارشد AAP رهبر گفت: “مهمانان انتخاب خواهد شد بر اساس عملکرد در مشاغل خود شده اند که به رسمیت شناخته شده توسط دولت و سازمان های مدنی و یا رسانه و یا بر اساس نرخ مرجع از سر گروه در برخی از موارد است.”

تا اواخر جمعه شب حزب کارمندان به حال شارت چند نام که شامل کسانی که از اتوبوس مارشال که تا به حال نجات یک دختر کوچک از ربوده شده, یک مالک کارخانه اصلی که مدرسه یکی از نوازندگان برتر در آخرین امتحانات هیئت مدیره معمار اصلی از امضای پل و دو ورزشکارانی که موفق به کسب مدال برنز در بازی های المپیک گفت: AAP بارگیری اضافه کردن همه دعوت نامه ارسال خواهد شد در روز شنبه.

در پاسخ به AAP طرح دهلی BJP رسانه convener Neelkant Bakshi گفت: “آن است که خود را نشان می دهد. اجازه دهید آنها را انجام آنچه آنها می خواهند.”

Praveen Rai تحلیلگر سیاسی با مرکز مطالعه و توسعه جوامع گفت: “Arvind Kejriwal نه دعوت هر وزیر یا رهبر سیاسی از غیر BJP حکومت متحده یک سیگنال روشن است که حزب نمی خواهند به شرکت در هر گونه ایدئولوژیک ذکراست در این مقطع.

“تا آنجا که به دعوت مشترک مردم برای به اشتراک گذاشتن این مرحله با او در طول سوگند-گرفتن مراسم آن است که تاکید مجدد آن ایمان بر شهروندان دهلی نو و انعکاس AAP ایده فراگیر حکومت. آن را نیز می فرستد با صدای بلند پیام سیاسی است که AAP باور ندارد در VIP فرهنگ و مشهور امضا. بر خلاف آن را می خواهد برای به اشتراک گذاشتن همان فضا با عادی و به دنبال نعمت های خود را برای سیاسی جدید نوبت,” او گفت:.

AAP که برنده thumping اکثریت 62 کرسی در 70-عضو دهلی مجمع است که احتمال دارد به تکرار همه آن وزرا در کابینه به رهبری Kejriwal در آن ترم سوم ارشد رهبران حزب نشان داد و اضافه کرد معاون وزیر و دیگر وزیران را نیز سوگند در Ramlila میدان. در سال 2015 بیش از حد, دومین دوره متوالی برای AAP دولت سوگند گرفتن مراسم برگزار شد Ramlila میدان.

روز جمعه این حزب خواست همه ساکنان این شهرستان برای حضور در این رویداد برنامه ریزی شده برای 10 صبح روز شنبه از طریق آگهی های روزنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im