قزاقستان را انکار چینی گزارش پنومونی مرگبارتر از coronavirus

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

قزاقستان به عنوان اخراج نادرست در روز جمعه هشدار چین سفارت خود را برای شهروندان به گارد در برابر شیوع پنومونی در مرکز کشور آسیایی که از آن به عنوان کشنده تر از coronavirus.

در بیانیه ای که اواخر روز پنج شنبه در رسمی آن WeChat حساب سفارت چین پرچم یک “افزایش قابل توجه” در مورد در شهرستانها قزاقستان از آتیرائو آقتوبه و چیمکند از اواسط ماه ژوئن.

روز جمعه اما قزاقستان بهداشت و درمان وزارت مارک چینی گزارش های رسانه ها مبتنی بر سفارت بیانیه که با عنوان “خبر جعلی”.

وزارت گفت: آن برگه از باکتری قارچی و ویروسی پنومونی عفونت, که همچنین شامل موارد نامشخص باعث شد در خط با سازمان بهداشت جهانی دستورالعمل.

“اطلاعات منتشر شده توسط برخی رسانه های چینی با توجه به نوع جدیدی از ذات الریه در قزاقستان نادرست است” وزارت گفت.

قزاقستان که تحمیل دوم مستند این هفته به مهار این بیماری همه گیر شده شمارش تقریبا 55,000 Covid-19 عفونت از جمله 264 مرگ و میر. تعداد موارد جدید رز در روز پنج شنبه به رکورد روزانه از 1,962.

روز سه شنبه وزارت امور خارجه آژانس خبری <url> گفت: تعداد موارد پنومونی “افزایش 2.2 بار در ماه ژوئن نسبت به مدت مشابه سال 2019”.

در آن بیانیه سفارت چین گفته بود پنومونی در قزاقستان کشته 1,772 مردم در سال نیمه اول با 628 مرگ و میر در ماه ژوئن از جمله شهروندان چینی.

“میزان مرگ و میر از این بیماری است که بسیار بالاتر از پنومونی ناشی از رمان coronavirus” آن را گفت.

معلوم نیست که آیا penumonia آن اشاره شد ناشی از یک ویروس مرتبط با کروناویروس و یا یک سویه های مختلف.

قزاقستان وزارت بهداشت و سایر موسسات سلامت بودند انجام یک “مطالعه تطبیقی” اما هیچ نتیجه گیری نرسیده اند سفارت اضافه شده است.

جهانی بار تلخیص اجرا شده توسط چین روزانه مردم است گفت: قزاقستان وزارت امور خارجه “را در پاسخ به سوال در مورد سفارت چین هشدار”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>