قزاقستان را انکار می کند چین مشاوره پنومونی مرگبارتر از coronavirus

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

قزاقستان در روز جمعه را رد کرد و هشدار صادر شده توسط سفارت چین برای شهروندان خود به گارد در برابر شیوع ناشناخته “پنومونی” در آسیای مرکزی کشور توصیف آن به عنوان کشنده تر از coronavirus به عنوان نادرست است.

به سفارت چین در قزاقستان واقع در شهرستان نور سلطان صادر اواخر بیانیه روز پنج شنبه خود به حساب رسمی در نرم افزار محبوب WeChat, ضعیف یک “افزایش قابل توجه” در مورد در شهرستانها قزاقستان از آتیرائو آقتوبه و چیمکند از اواسط ماه ژوئن.

روز جمعه اما قزاقستان وزارت بهداشت و درمان گفت: این اخبار نادرست بود.

با توجه به آژانس گزارش وزارت گفت: آن برگه از باکتری قارچی و ویروسی پنومونی عفونت, که همچنین شامل موارد نامشخص علل هستند و در خط با سازمان بهداشت جهانی دستورالعمل.

“اطلاعات منتشر شده توسط برخی رسانه های چینی با توجه به نوع جدیدی از ذات الریه در قزاقستان نادرست است” وزارت گفت.

قزاقستان وزارت بهداشت اذعان کرد حضور “ویروسی سینه از علت نامشخص” اما انکار کرد که شیوع بیماری جدید یا ناشناخته است.

“در پاسخ به این گزارش از وزارت بهداشت جمهوری قزاقستان رسما اعلام کرد که این اطلاعات به واقعیت مربوط نمی شوند” این بیانیه را بخوانید.

به سفارت چین در بیانیه ای گفته بود پنومونی در قزاقستان کشته 1,772 مردم در سال نیمه اول با 628 مرگ و میر در ماه ژوئن از جمله شهروندان چینی.

“میزان مرگ و میر از این بیماری است که بسیار بالاتر از پنومونی ناشی از رمان coronavirus” آن را گفت.

کشور اجرا یک مستند در مارس 16 شامل گسترش Covid-19 pandemic; محدودیت برداشته شد در ماه مه اما reimposed بعد از یک افزایش در موارد.

رئیس جمهور Kassim-Jomart Tokayev گفت: این کشور می تواند در مواجهه با موج دوم از عفونت.

قزاقستان که تحمیل دوم مستند این هفته به مهار این بیماری همه گیر شده شمارش تقریبا 55,000 Covid-19 عفونت از جمله 264 مرگ و میر. تعداد موارد جدید رز در روز پنج شنبه به رکورد روزانه از 1,962.

با توجه به روز سه شنبه گزارش <url> خبرگزاری دولت قزاقستان تعداد موارد پنومونی “افزایش 2.2 بار در ماه ژوئن نسبت به مدت مشابه سال 2019”.

کشور اجرا یک مستند در مارس 16 شامل گسترش Covid-19 pandemic; محدودیت برداشته شد در ماه مه اما reimposed بعد از یک افزایش در موارد.

چین با توجه به گزارش رویترز یک سرمایه گذار عمده در نفت و فلزات غنی از قزاقستان و یکی از بازارهای اصلی برای صادرات آن تحت سلطه کالا است. قزاقستان همچنین باعث می شود پول از کالاهای چینی انجام شده در سراسر قلمرو خود به اروپا است.

قزاقستان وزارت امور خارجه احضار کرده بود سفیر چین در ماه آوریل در اعتراض به بیش از یک مقاله در یک وب سایت چینی گفت: این کشور بود که مشتاق برای تبدیل شدن به بخشی از چین, وزارت گفت.

آن نادر بود حرکت به عنوان دو کشور جلوگیری از نخوری هر یک از دیگر.

آن بود که در طی یک سخنرانی در یک دانشگاه در قزاقستان است که رئیس جمهور چین تا به حال برای اولین بار صحبت در مورد کمربند و جاده ابتکار (BRI) خود را بلند پروازانه inter-continental اتصال پروژه در سال 2013.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>